Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BME Gépész BSc (3,8-as diploma...

BME Gépész BSc (3,8-as diplomaátlag) hogy találjak munkát?

Figyelt kérdés
...ha nincsenek haverjaim? Be se hivnak interjukra. Pedig nem okozott gondot önéletrajz irása, értek sokféle tervezőrendszerhez, top-down terveztem a szakdogámat is. Angol megy, jólöltözött vagyok...És akkor még be se hivnak...Elküldtem már egy csomo hirdetésre az önéletrajzomat, irtam pár sort a jelentkezéshez és semmi? Pedig gyönyörü pdf formátumú önéletrajzot csatoltam két nyelven is. Másokat meg akkor is felveszik, ha valami ocsmány cv-t csatolnak, amit 5 perc alatt dobtak össze wordbe google forditóval...
2013. febr. 23. 01:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
mindjárt küldöm
2013. febr. 24. 19:10
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a volt HR vezető, aki kérte és megkapta a kérdező CVjét. Nem tudtam belekötni, a személyi adatok és a fotó természetesen ki volt takarva, de feltételezem, h nem fürdőgatyás a kép és az emil sem nagyfarok@freemail.hu :-)

Csak annyit javasoltam, h az ált. és középsulit nem kéne feltüntetni, hacsak nem speciális vmilyen szempontból (pl nyelvi tagozat). De ez semmiképp se "kiszórási" ok, h szerepel benne.Még gyakorlati ideje is van a kérdezőnek. Az egyetlen ok, h pályakezdőnek minősül így is..A cvje korrekt és jó.

2013. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is HR-es vagyok, és nem értem a dolgot. Gépészmérnökökből hiány van, és sok cég pályakezdőket is simán felvesz, nálunk is mindig volt 1-2. Itt Győrben vannak autóipari cégek, keresik a németül vagy angolul beszélő gépészmérnököket!

Add be közvetítő cégekhez az önéletrajzodat!

2013. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Ugyan már régi a kérdés és remélem azóta már van munkahelyed.Szerintem a probléma az, hogy csak BSc-vel rendelkezel, hiába értesz a tervezőprogramokhoz (akármilyen szinten is), a jogszabály szerint önállóan nem tervezhetsz semmit (csak alternatív megoldásokat javasolhatsz), azt minimum egyetemi szintű (illetve mostmár MSc, szakirányú) diplomával lehet.A munkádat mindig lektorálnia kellene egy okl. gépészmérnöknek, így nem éri meg téged alkalmazni max. adminisztratív, titkári munkakörbe.Nekem mérnöki tanácsadó irodám van, én ezért nem veszek fel BSc/régi tip. főiskolai diplomával senkit.
2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta sikerült elhelyezkedned a területeden?
2017. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!