Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BME Gépész BSc (3,8-as diploma...

BME Gépész BSc (3,8-as diplomaátlag) hogy találjak munkát?

Figyelt kérdés
...ha nincsenek haverjaim? Be se hivnak interjukra. Pedig nem okozott gondot önéletrajz irása, értek sokféle tervezőrendszerhez, top-down terveztem a szakdogámat is. Angol megy, jólöltözött vagyok...És akkor még be se hivnak...Elküldtem már egy csomo hirdetésre az önéletrajzomat, irtam pár sort a jelentkezéshez és semmi? Pedig gyönyörü pdf formátumú önéletrajzot csatoltam két nyelven is. Másokat meg akkor is felveszik, ha valami ocsmány cv-t csatolnak, amit 5 perc alatt dobtak össze wordbe google forditóval...
2013. febr. 23. 01:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
1 év csuszással végeztem. Am pl a Knorr Bremse behivott, de késöbb nem jeleztek vissza.
2013. febr. 23. 22:43
 12/25 A kérdező kommentje:
elküldhetem a cv-met és meg fogsz lepödni, mert jó!
2013. febr. 23. 22:48
 13/25 anonim válasza:
62%
Tényleg bocsánat az offért, de megkérdezem: ilyen helyesírással tényleg lehet egyetemet végezni?
2013. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ha akarok akkor tudok irni rendesen. Nem volt problémám a fogalmazással, mert sajnos sokak eléggé küszködnek a magyar nyelvvel és egyes iskolákban a szakdolgozatirásig semmi problémát nem okoz számukra, hogy nem tudnak egy 1 oldalas fogalmazást megirni vállalható stilusban. Nekünk 30-50 oldalas tervezési dokumentáciok voltak nevetséges kreditszámu tárgyakhoz is és nagyon rövid idő alatt kellett megirni a doksikat. Nekem angol nyelvü office volt, nem tudtam hozzá telepiteni magyar szótárat, igy még a szakdogát is helyesirás-ellenörző nélkül irtam meg...az első bekötettés előtt javitottam ki haver gépén a hibákat, de az se volt több 15 percnél.
2013. febr. 24. 00:33
 15/25 A kérdező kommentje:
olyan aprolékosan dolgoztam, hogy a dokumentáciokban még a képeknek is egzakt méretei voltak, tehát pl 5x5 cm, nem csak igy szemre behuzni valami méretet wordbe mint az amatörök.
2013. febr. 24. 00:34
 16/25 anonim válasza:
85%
De tényleg csodálkozom. Ebben a két kommentedben is közel 20 helyesírási hiba van. Nem lehet, hogy az önéletrajzodban is olyan hibák vannak, amik elvették a munkáltatók kedvét?
2013. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
megmutathatom, de el fogod ismerni, hogy a cv-m kibebaxott jól néz ki.
2013. febr. 24. 00:43
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenéd nekem is a CV-t? Kiváncsi vagyok, hátha tanulhatnék belőle! Én egyébként anglisztikás vagyok, ugyanúgy nulla munka, és az egyetem se ért semmit.
2013. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Priviben nekem is elküldheted, HR vezetőként dolgoztam, hátha tudok vmi tippet adni...
2013. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki megkapta a kérdező CV-jét, legyen olyan kedves és írjon, hogy mi volt a baj, mert erre kíváncsi vagyok.
2013. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!