Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az komoly, hogy Magyarországon...

Az komoly, hogy Magyarországon, az állásinterjúkon elvárnak mindenféle handabandázást hivatástudatról, kihívásról, miközben csak gombokkal fizetnek?

Figyelt kérdés

A mi országunk az éhbér országa (legtöbb munkakörben) éppen ezért teljesen ledöbbent, amiket hallok ismerősöktől, hogy milyen igényes önéletrajzokat, meg valami motiváló leveleket várnak tőlük. És gondolom egy rakás álszent lefetyelést az interjún, mondjuk egy 90 ezres nettó fizuért....

A pofám leszakad...



2013. máj. 7. 08:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Na igen,a legtöbb álláshirdetés úgy indul"fiatlaos csapatunkba..."Ergó ha nő vagy és emultál 35(ha pasi vagy akkor 40),szóba se állunk veled...50 felett?Azok még élő emberek? Nem egyenesen múmiák már?:(


Persze minden baj,ha pályakezdő vagy akkor ninncs min3-5év tapasztalatod azért nem,huszas éveid végén nőként azért nem mert biztos elmész szülni,harmincasként azért nem mert kisgyerekes vagy,utánna meg jön amit fenn mondtam...De ki kell akkor????

2013. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
78%
Pedig amúgy a régi munkahelyeken szeretik az ötvenes veteránokat. Nem betegesek, ismerik a dörgést, a világon mindent rájuk lehet bízni, stb. A baj ott kezdődik, ha valami oknál fogva váltani kényszerülnek. Onnantól kezdve senkik, őskövületek, akik csak a munkaerőpiac statisztikáját rontják.
2013. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30-as vagyok.Így igaz,anyumnak nincs is ezzel semmi gondja imádják a munkahelyén,viszont apu nagyon rosszul járt,dehát a válság miatt becsődölt a díszkertészet,ahol melózott.:(Pedig őt is szerette a főnöke(gondolhatod,ha 16 évig volt ott).
2013. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a családi életünk nagyon megsinyli a dolgot,mert én meg sajnos épp frissdiplomás munkanélküli vagyok(igaz még "csak" február óta),apum ugye a fenn felvázolt helyzetben van,szóval mindkettőnket Anyu meg a Nagyi tart el,és egyre több a feszültség emiatt otthon:(.Pedig melózni szeretnénk,én is Apa is.
2013. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!