Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy éreznétek magatokat...

Ti hogy éreznétek magatokat egy ilyen után? Szerelmi élet plusz munka (? )

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgoztunk a barátommal, én diákként, most engem kirúgtak, azzal a kifogással, hogy a beszélgetésünk elvonja a figyelmet a munkáról, és állítólag nem úgy viselkedünk, mint egy munkahelyen kéne. Sz-rul esik, hogy nem is szóltak előtte, de főleg az, hogy a belemet kidolgoztam, és csak mert a barátom mellett dolgoztam, és beszélgettem vele, semmit nem számít a munkám, csak a látszat. Hozzátenném közel sem beszéltünk annyit egymással, mint mások, főleg hogy itthon is együtt vagyunk, csak azért szúrta a szemüket, mert egy pár vagyunk. Mit kellett volna reagálni?
2013. máj. 17. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket, sajnálom, hogy veletek is ez történt. Röhejes, hogy mennyire s.ggfejek az emberek. Csak mert egy párt alkottok, már tuti nem dolgoztok, áhh. Amúgy azért engem küldtek el, mert csak diákként voltam ott, és nincs is olyan nagy felelősségem, mint a barátomnak.
2013. máj. 17. 20:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a barátommal egy helyen dolgoztam és nem volt ebből probléma szerencsére, mondjuk nálunk nem érdekelte nagyon a főnököket hogy ki mit csinál csak legyen meg a napi feladat. Elég szemétség ezért kirúgni valakit, végül is semmi közük hozzá amíg ti is normálisan viselkedtek.
2013. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért kell szétválasztani a munkát meg a magánéletet. Munkatársaknak pl semmi köze a szerelmi ügyeidhez, így azt nem is a munkahelyen kell élni.
2013. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!