Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát érdemes választ...

Milyen szakmát érdemes választani, amivel itthon és külföldön el lehet helyezkedni, úgy, hogy jól keressek?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek nyolcadikos, és az lenne a kérdés, hogy milyen szakmát válasszak. Én a gyógyszerészre vagy a fogorvosra gondoltam, mert ezek nagyjából jól keresnek. Ezeken kívül mivel lehet sok pénzt keresni, ha nagyjából ezeket szeretném elérni az életben: évente 1-2 hét nyaralás tengerparton, hotelben; évente 1-2 hét síelés; 2 autó, amik 20 millió forint felett vannak; egy 50 millió feletti ház kerttel; el tudjam tartani a családom és fent tudjam tartani a házat meg az autókat; a legmodernebb kütyüket szeretném, évente cserélve; és legyen a bankszámlámon pár millió forint tartalék.


Ezekkel a feltételekkel mit válasszak 4.9-es átlaggal? Ja, és fiú vagyok, 14 éves, jelenleg alap angollal.



2013. máj. 20. 12:21
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
52%
Menj el politikusnak és lopj el te is tőlünk mindent akkor meg lesz neked is mindened... Tanulni se kell :D
2013. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj orvosnak, ha nem hivatástudatból teszed. Másképp igen hamar ki fogsz égni. Bár szerintem aki csak a pénzért tanulna orvosnak, az nem is tudná végigjárni az egyetemet...

Menj mérnöknek, mint apukád és hozzatok össze egy vállalkozást.

2013. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 N.Daniel válasza:
100%

Ha ez a celod, akkor menj pilotanak.

Soha az eletben nem lesznek anyagi gondjaid, bejarod a vilagot es teljes luxusban elhetsz, sot elvezed amit csinalsz, ami szerintem a legfontosabb.

2014. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!