Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TE felvennél engem dolgozni?

TE felvennél engem dolgozni?

Figyelt kérdés

24 vagyok, BME gépészt végeztem. 3,5 fél éves képzést 5 év alatt, mert gyenge gimiböl mentem és a tanrend miatt az első félévben ha megbuksz matekból, az 1 év csúszást jelent. Ja meg megbuktam szakdogán is (következő félévben csináltam egy másik feladatot), mert olyan feladatot kaptam, ami nem volt alkalmas szakdogának (a cég is állást foglalt ebben)...szóval igy jött ki ez a +3 félév.


Diplomám 4-es, görgetett átlagom 3,56 volt, géptervező szakirányon. Tehát nem vagyok butább, mint más, voltak tölem ezerszer butábbak is (akiknek persze mégis van hol dolgozni)


Iskola mellett nem dolgoztam, olyan pályakezdő vagyok, akinek semmi tapasztalata.


Nem vagyok túl magas, sem izmos. Elég vézna vagyok, mert semmit sem sportoltam sosem.


Ha kapok egy feladatot, akkor azt ugy szeretm megcsinálni, hogy teljesen visszakövethető legyen, szóval sok idő elmegy a csicsázásra. Mármint nem csicsázás, csak tudjátok sokan csak összetákolnak valamit, ami épp megfelel, aztán örülnek, hogy vége. De nekem fontos, hogyha valaki megkérdőjelezi a tudásom, akkor odanyomhassam a pofájába a teljesen visszakövethető munkámat, hogy megértse, hogy nem vagyok hülye. Szorgalmam mindezek ellenére olyan közepes csak, meg annyira kirivóan nem is vagyok okos.


Ismerkedni annyira nem szeretek, mivel nekem az nyögvenyelősen megy. Viszont például a nőkkel mégsem viselkedem nyáladzósan, hanem elég karakán módon, amire valamiért egyik-másik nagyon ráharap :)


Nem is mosolygok sokat, mert a fogaim rosszul állnak. :|


Falun nőttem fel, ugyhogy nekem nem para, ha valami manuális dolgot is kell csinálni. De már volt olyan cég, hogy kérdezték nem e baj, hogy cipekedni is kell (~100 kilós acélrácsot 4-en felvinni 1-2 emeletet... nem) és én mondtam, hogy nem para, de lenézően néztek rám, mert látták, hogy nem vagyok izmos és "na neviccelj már csiragyerek"


Meg engem érdekelnek a dolgok mélységekig is, nemcsak az, hogy leadjak valamit, aztán mehessek haza meccset nézni...


Érdekel a zenélés is, meg sok minden.


De ugyis csak az számit a felvételnél, hogy jófej legyél, meg hogy vagány legyél...én is probáltam vagánykodni interjún, de csak lenézően fintorogtak...


És már kicsit sem tudok optimista lenni, mert már legalább 60 heylre jelentkeztem 3 honap alatt és sehol semmi.


2013. jún. 28. 14:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

ez gyenge... :|


(bár mondjuk, ha én is tudtam volna igy oltogatni 15 évesen, akkor mára már elég jo szinten lennék)

2013. jún. 30. 16:57
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a tisztelet kérdése az nálam is felmerült, ha csak így "nőm"-nek meg "csajomnak" nevezed, s örülsz mint majom a farkának, hogy sikerült valakit meghódítanod. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ezt valami trófeaként fogod fel, s nyílván csak a te érdemed. Ha olyan 2-3000 évvel ezelőtt gondolkozik valaki így egy férfi-nő kapcsolatról, megértem, de 2013-ban?!

Meg most is csak veszekedni akarsz, mert semmibe nézed a válaszadókat. Nem az a bajod, hogy nem oltogattak eleget gyerekkorodban, hanem az, hogy nem hallgattál rájuk. Lehet, hogy nem hülyeséget mondanak és nem neked akarnak ártani? Vagy erre a kérdésre például milyen választ vártál? Hogy nem veled van a baj, a cégek a hülyék és mindenféle fogyatékost felvesznek, veled direkt szúrnak ki mert túl jó vagy? Gondolkozni kéne, nem szitkozódni. Szerintem a válaszadók közül senki nem akart téged megsérteni - sőt, abszolút segítő szándékkal álltunk hozzá a dologhoz, de te támadásnak vetted a véleményeket. Így lehetetlen veled akármit is kezdeni. Na ezért nem vennélek fel dolgozni.

2013. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Sikerült már munkát találni?
2013. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!