Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkára olyan emberek...

Közmunkára olyan emberek kerülnek, akik megérdemlik ezt a sorsot?

Figyelt kérdés

Én most közmunkán vagyok, irattárban. Annyi a munka, hogy be kell szkennelni iratokat.


Délutános müszak, 14-22 közt, tehát 8 órás. A cég ad cafeteriát is, igy a fizu megközeliti a 80ezret (ennyi kp-t tudok összeharácsolni).


Én azért kerültem ide, mert BME Gépész diplomával béna voltam állást találni (bár most egy nagy állami cégnél azt mondta fönök, hogy 99%, hogy felvesz, már csak le kell papirozzák a létszámbövitést, mondjuk ez protekcioval ment).


De a többi ember, aki itt dolgozik, valahogyan sejtetik, hogy nem véletlenül kerültek ide!


Kezdve ott, hogy multkor itt beszélte két 30-35 éves nő (akik már második turnust nyomják a közmunkában), hogy nincs meg még az egy év igazolt munkaviszonyuk! Pedig mindkettö diplomás, egyik valami bölcsész, másik tesitanár. Ez utobbi egész nap telefonál, kijelentette, hogy dolgozni nem kiván, ha egy mod van rá. Ma pl mesélte, hogy hetente 1x jár boltba, mert nincs pénze. Am van két lánya is, azoknak se tudja még hogyan vesz ajándékot karira, de ezzel szemben ma is gyrostálat zabált. Meg tegnap is.


Akkor van itt egy 50 év korüli nő is. Fütésre nincs pénze. Állitolag 30 évig könyvtáros volt. Naponta lezuhanyzik itt a munkahelyen (elkérdezkedik 5 percre, de oda van 40 percig is e célból). Ja és multkor olyat szólt, hogy "hajnal 8kor felhivta valaki"...


Kell a munkaszerzödéshez erkölcsi bizonyitvány, és a kormányhivatal kifizeti, ha igazolod, hogy nincs rá pénzed. A hivatal 8kor nyit. Már a 3. napja nem ment el ez a nő még a bankba se, hogy kikérjen bankszámlakivonatot, amivel igazolja, hogy nem volt novemberben semmi bére. Gondolom minden nap délig alszik.


Én már voltam rendes munkahelyen, egy mérnökirodán gyakornokként és ott teljesen máshogy viselkedtek az emberek! Pl az 50 feletti mérnök ebédideje kb 10 perc volt, az is zöldségek meg kenyér. És reggel 9-töl este 7-ig benn volt kb. Akkor volt olyan, aki 9 órai kezdés előtt még 60 éves létére is minden második nap uszodába volt!


Itt meg a dolgozók beszkennelnek 100 oldalt és már teljesen nullára fáradnak! Hát mi van itt?


Kicsit tartok már az uj munkahelyemtöl, mármint olyan szinten, hogy le fog sokkolni, hogy a rendes munkahelyeken sokkal pörgösebb és MINDEN TEKINTETBEN JOBB emberek vannak!


2013. dec. 4. 18:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Nyugi ne törődj vele,hogy nem volt nőd,tudod mit sz_rd le,koncentrálj arra,hogy legyen faxa melód,menjél edzeni keményen heti 4-szer.És ha sikeres leszel,meg jól nézel haver majd dugod a jobbnál jobb top10-es bombázókat,nem volt eddig sz_rd le,ne aggódj,előbb a karrier aztán a nők,legalábbis én így vagyok vele.

Ezt olvasd el kolléga(szintén mérnök,csak én szoftveres. :) )

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Na ilyenné akarok válni,igazi ALFAPASI,mint az a haverod akiről írtál,hasonló lehet.


Én is most ezerrel fejlesztem magam vagy eddzek tehát ha nem eddzek akkor bogarászom a programkódokat,hogy tanuljak megállás nélkül.


És idősebb is vagyok már


26Ffi

2013. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
27%

Nha megint a depressziós gépész gyerek....atya ég... :D

Nha gondoltam, hogy még mindig nem találtál normális munkát...... :D :D :D

2013. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
mivan haver, kihagy az agyag, hogy nem jutott el a tudatodig, hogy fel fognak venni egy k jo állásba?
2013. dec. 4. 21:27
 14/43 anonim ***** válasza:
15%

Te már olyanra iszol, ami még meg sincs???? Látszik, hogy nagyon amatőr vagy!

Egy ilyen ember, mint te, egy NORMÁLIS cégnek nem kell! Te soha nem fogsz 100.000-nél többet keresni.... :)

2013. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

te meg a beszólásba vagy amatőr. Próbálsz itt engem oltogatni, nagyon alap módszerekkel, és még csak észre sem veszed, hogy ez a szint már egy 14 évestöl is gyenge.


Ezzel csak azt akarom kifejezni, hogy nem nagyon sejteted azt magadról, hogy OLYAN HÜDENAGY MÁJER LENNÉL AMUGY A KIS XAROS ÉLETEDBE! tehát a szád nagy:D

2013. dec. 4. 22:30
 16/43 anonim ***** válasza:
38%

Ohh még primitív is vagy "kedves" kérdező!


Közmunkára személyedben olyan ember került, aki még ezt a sorsot sem érdemli meg...

2013. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
72%
Ja igen. Ez a depressziós gépész gyerek hetente felteszi itt ugyanazt a kérdést. Valószínűleg lerí rólad, hogy bizonytalan vagy, labilis és depressziós. Így jó hogy nem vesznek fel sehova sem és nincs csajod.
2013. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
a "nincs csajom" rész honnan jött? Vagy ezt csak igy hozzáhalluztad, mert igy illik? Nem nagyon tudlak komolyan venni, a kötekedési stilusod olyan gyengusz, hogy engem egyáltalán nem tud zavarba hozni.
2013. dec. 5. 14:42
 19/43 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt már tudom, hogy volt egy csaja..... :) Már dicsekedett vele egy másik kérdésénél... :D :D :D Ez ám a nagy szó, már volt neki 1 barátnője. Nem akarok nagyon gonosz lenne, de képzelem milyen lehetett a hölgy... De legalább volt egy kis esze és gyorsan elhagyta a kérdezőt, mert látta, hogy egy szép nagy kerek NULLA.
2013. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

szép gyorsan? Első csajom egy évig volt velem és én hagytam ott...a második meg fél év után hagyott el, mert megmondtam neki, hogy nem szeretem. Egy ideig ott szenvedett mellettem, mert ő engem szeretett nagyon, csak gondolom nagyon fájt neki, hogy én meg nem, ezért inkább elhagyott. De szakitás után is még megdugtam fél év alatt 3x, mert nem birt magával és visszajárt.


Ezen kivül meg még voltak ilyen alkalmi kapcsolataim is, bulikból meg netröl megismert lányokkal. Ezt az utolsó mondatot most meg azért irom, hogy legyen időd gondolkozni, hogy hogyan fogod megmagyarázni, hogy valójában amit leirtam az hazugság!


Amugy meg nem is ismersz.

2013. dec. 5. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!