Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bébiszitter kérdés! Milyen...

Bébiszitter kérdés! Milyen órabérben vigyáznak általánosságban három két éves kisgyermekre?

Figyelt kérdés
Beleértve éjszakai felügyelelet. 7-900 Ft megfelelő?

2014. febr. 18. 10:38
1 2
 11/14 Hera Way válasza:
Azt nem tudjátok, hogy a szülők mennyi idős embert vállalnak/ hívnak bébiszitternek?
2014. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért ezek az 1500 per gyerek per órás válaszok kicsit durvák. Normális egyetemistát keresel és 900 per óra áron elvállalja simán a 3 gyereket és örül, hogy nem 500 ért kell McDonald'sban vagy Tescóban dolgozni, sokkal nehezebb melót.

Hogy találsz normális, megbízható egyetemistát? Ez egy másik kérdés ;-) de bőven van ilyen.

2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
fú hát szerintem a szakképzett gyerekvigyázó ne tudom mivel tud többet...
2014. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Wendy20 válasza:

Fúúú hát kedves utolsó, egy szakképzett gyermekfelügyelő igenis jóval többet tud, mint aki sehol nem tanult erről. Én pl. csecsemő-és gyermeknevelő vagyok, tanultam a gyermekek megfelelő élelmezéséről, fejlesztéséről, milyen játékokkal foglalhatom le a különböző korú gyermekeket, a gyermekek gondozásáról (pelenkázás, csecsemő fürdetés stb...), és mindenekelőtt tanultam elsősegélynyújtást is... Bocsánatot kérek az OFF-ért, de erre muszáj volt reagálnom.

A kérdésre válaszolva szerintem a minimum összeg szigorúan hétköznap kb. óránként 1000-1200ft; egész nap 5500-6000ft; az éjszakai felügyelet pedig minimum 1500ft óránként... Én ezt tartom reálisnak.

2014. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!