Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ott tartunk hogy...

Tényleg ott tartunk hogy doktorival és több diplomával sincs más csak a közmunka?

Figyelt kérdés

Érettségizett ember vagyok, Info rendzergazda és hálózattervező emelt OKJ-vel. Ezzel kitörölhetem a valagam nyugodtan, semmiféle állást nem találok, így per pillanat közmunkázok havi 47.000-ért (most épp egy parkban söpröm a szemetet).

Ez még oké lenne, az OKJ értéke, hát tudjuk.


Csakhogy a csoportomban bizony nem egy diplomás is akad, van egy fickó 4 azaz négy diplomával.

Nem hiszitek? Én se hittem.

Aztán elhozta nekem a maga fizikai valójában a 4 diplomát. És meg is mondta: az egész együtt nem ér 5 ft-ot se.


Elég rossz?

Nem elég rossz.


Mert van rosszabb. A csoportomban van egy DOKTORIVAL rendelkező ember. Szociológiából (szociálpszichológia a kutatási terület) doktorált.

Nem hiszitek? Én se hittem.

De megtudtam hol végzett, és az adott egyetem doktori iskolájának oldalán ott virít a fotója, neve, doktori értékezésének témája.

És doktorival nem talál ennél jobbat, hangozhat a kérdés?

Hát nyilván nem, ha egyszer itt van.


Tényleg itt tartunk?

Igen, úgy tűnik itt. A saját szememmel látom, és egyszerűen így is alig akarom elhinni. Diplomás emberek söprik a kutyaszart, doktorisok söprik a kutyaszart?

Tényleg sehova se kellenek?

És persze az élet válaszol: ha kellenének bárhova nem itt lennének = nem kellenek.


2014. júl. 13. 14:42
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
32%

Már azt sem értem,a kérdést minek írtad ki!

Külföldben nem gondolkodtál esetleg? pillanatok alatt találnál a szakképesítésedhez munkát!

2014. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

a magyar OKJ-vel zéró való szakmai tapasztalattal?

ugyan....

a BME a Gábor Dénes önti magából az egyetemet végzett infósokat, és néha nekik is igencsak kell kaparniuk.


>>>

Külföldben nem gondolkodtál esetleg? pillanatok alatt találnál a szakképesítésedhez munkát!

2014. júl. 13. 15:19
 13/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy, hogy valakinek milyen diplomája van, és a között is nagy a különbség, hogy csak épphogy átcsúszott, vagy tényleg érti-e a dolgát.

Továbbá az sem mindegy, hogy milyen valakinek a természete, mert lehet rakétamérnök vagy agysebész, de ha nem tud másokkal együtt dolgozni senki sem fog kapkodni utána.


A diploma az nem egy garancialevél, hanem csak egy lehetőség amit nagyon sok tényező befolyásol, épp ezért nem mindenkinek fog beválni.

2014. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
32%
Amíg 100-120e a minimálbér, addig ne csodálkozzon, hogy a 8-10e/óradíjas magánrendelést nem veszik igénybe. Főleg, hogy 1 kezelés nem kezelés.
2014. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

NEM VESZIK IGÉNYBE????

Próbálj bejutni!

Hetekre hónapokra előre van időpont némely helyen!

Várólista van!

Reggeltől estig mennek az emberek és még az is kevés!

Tényleg már ne haragudj de hol élsz te?

Adok neked ha kéred egy konkrét vállalati pszichomókus elérhetőségét: próbálj hozzá bejutni! Coaching nézz utána! Óránként 15.000 !!!

És hónapokra előre van hely!



>>>

addig ne csodálkozzon, hogy a 8-10e/óradíjas magánrendelést nem veszik igénybe. Főleg, hogy 1 kezelés nem kezelés.

2014. júl. 13. 15:41
 16/33 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem te kevered a pszichológiát a pszichiátriára.

A pszichológus az a kis csaj akinek azért fizetsz óránként max 1k-t hogy elmond hogy téged nem szeretett anyád azért lettél retardált, a pszichiáter meg az aki kezel, gyógyszert ír fel stb.

2014. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
egyébként aki nem tudja mi a különbség a pczichológus és a psichiáter közt az minek is szól hozzá?
2014. júl. 13. 16:52
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

Most már tényleg eldönthetnéd, hogy milyen végzettséged van?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Ennél a kérdésnél még töri tanári diplomád van. De végül is mindegy, mert te egy nagyon nagy lelki beteg ember lehetsz...

2014. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

A szociálpszichológus egy nagy hunbug, kb. egy társadalomtudományi ág. Kell belőle ~ 5 db egy országba oszt' annyi.


Akikre te gondolsz azok a személyiség pszichológusok. A kettő nagyon nem ugyan az.


Akinek meg annyi esze volt, hogy 4 diplomát is kiseggelt mégis életképtelen arra nehéz mit mondani.

2014. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
74%
Annyira unalmasak a kérdéseid. Igen szar a közmunkásoknak, de minek kérdezed meg 30-szor?
2014. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!