Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet ekkora köcsög egy...

Hogy lehet ekkora köcsög egy munkaadó? Szerintetek jogos a felháborodásom?

Jelentkeztem egy állásra múlt hét kedden,bementem a céghez és leadtam az önéletrajzom,de a főnök nem volt ott,csak valami ideiglenesen megbizott helyettes.Én mondtam hogy mindenképpen a fő fönökkel szeretnék beszélni.A helyettes kérdezte mikor tudnék bemenni egy próba körre(sofőr állás),persze ingyen.Mondta hogy akkor megyek amikor akarok.Mondom jó rendben a péntek nekem jó lesz.Szóval ott is voltam reggel 5re a telephelyen,de nekem közbe jött valami amit nem tudtam volna halasztani.Mondom korrekt vagyok,nem telefonálgatok,inkább közlöm személyesen.Nagyon rám akarta tukmálni a fuvart.Kértem hogy legyen kedves egy olyan járatra berakni amivel délután 4ig végzek,de cserében bejövök még egyszer ingyen,de mondom akár még 3 szor is,mert kell a munka.Jó Azt mondja rendben berak egy helyi körzetre,azzal 4ig végzek.Majd elkezdtük bepakolni a teherautót,amivel 9 re végeztünk.Ekkor közli velem,hogy változott a terv,még is vidékre kell mennem.Mondanom sem kell hogy majdnem hülyét kaptam.Ekkor mondtam neki hogy az nem fog menni és megszeretném várni a főnököt inkább.Jó azt mondja semmi baj,mert úgy sem egyedül mentem volna.Azt mondta mindent átad a főnöknek de azért hivjam fel,tudni fogja kivagyok,de ö már nem lesz,mert ő jövő héten ő már nem dolgozik itt.Főnököt felhivtam,azt sem tudta kivagyok,semmit nem mondott neki rólam.Én elmesélte, kivagyok és mi volt.Azt mondja jp beszél a helyettesével.Mondom micsoda?Hát mondom nekem azt mondta hogy ő már nem fog ott dolgozni.A főnök azt mondta megbeszéli vele és mindjárt vissza hiv.Ez volt tegnap reggel,azóta hiv.Bocsi ha hosszú lett,de kiváncsi vagyok a véleményekre.
2014. szept. 2. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Totál szabálytalan, próbanap nem létezik, ahogy ingyenmunka sem.
2014. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
10: igen, és az úgy teljesen törvénytelen. Az elvégzett munkát ki kell fizetni. Pont.
2014. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Isteni, hogy a törvénytelenséget még le is írják...!:)
2014. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tessék, itt az a hirdetés, ahol leírják, hogy a próbanapot nem fizetik.

[link]

"Havi bruttó bér: -

Kerület: VI. Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés Álláskategória: Fizikai munka / segédmunka Karrierszint: 1-2 év tapasztalat Munkaidő: Mellékállás / részmunkaidő

Keresünk : Megbízható , talpraesett , munkájára igényes takarítót és takarító nőt heti 3 napra éttermekbe (éjszakára)

Feladatok :

- Vendégtér felmosása

- Szellőzők , lelógó lámpák tisztitása

- Ablak tisztitás

- Konyhák zsírtalanítása

- Asztalok székek letőrlése

- Egyéb eszközök helyre rakása tisztán tartása.

Próbanapra nincs fizetés. Fizetés havonta.

Munka idő : Este 23:00 - tól Reggel 05:00 - ig tart. De ez gyorsaságtól és precizitástól is függ. Csak is kizárólag olyan emberek jelentkezését várjuk akik dolgozni szeretnének és akarnak is ! Jelentkezni: Fényképes önéletrajzal:tomgoldwin@gmail.com"

2014. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

tel:30-785-0799

hogy lehet az ilyet feljelenteni?

2014. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2