Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenlegi orvostanhallgatók!...

Jelenlegi orvostanhallgatók! Mennyi az a fizetés, amiért hajlandóak lennétek később itthon dolgozni?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akik külföldön tervezik a munkavállalást.

2015. okt. 4. 17:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

20-as valamiért, viszont úgy érzem, te se mérnök (tőlük legalábbis még soha nem hallottam az orvosok szidását, mert ők intelligensebbek annál), se orvos nem vagy, csak valami szerencsétlen proli, akinek az ilyen nívós hivatások elérhetetlen csillagászati magasságokban fénylenek és itt fröcsögöd ki a kis frusztrációdat.

Egyébként tudtad, hogy kint 2-3 milliót lazán megkeres egy orvos? Te viszont kint is csak egy vesztes lennél.

2015. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert személyi szabadsàg megsértése lenne és ez alkotmàny ellenes,mindekinek szabadrendelkezési joga van.

Amúgy meg akkor te fogod kifizetni a milliós fizujukat meg a kinti lakàst amit kapnak még?

Vagy hogy?

Éljél meg 90-bôl meg 150-bôl sok sikert hozzà.

2015. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
12%

120ból már simán meg lehet élni. Külföldön nem csak egy orvos keres sokkal többet.

Orvosokat nem kell úgy kezelni, mintha különleges emberek lennének, ők is ugyanolyan zsugori, pénzéhes emberek mint bárki más. Kicsit is több fizetést kapnának ugyanúgy még több pénzt akarnának majd.


Államnak meg magyar emberek nem azért fizetünk ennyi adót, hogy utána még az egészségügyi ellátást se kapjuk meg, mert hagyja, hogy az orvosok elhagyják az országot.

2015. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok jelentős hányada nem a fizetés miatt hagyja el az országot, hanem az olyanok miatt akik szép számmal kommentelnek. (A kérdés egyébként még mindig orvostanhallgatókhoz szólt)


Nekem adhatnának milliókat is, akkor se maradnék. ;) Inkább dolgoznék 150-ért rendes körülmények között, mert jelenleg az a sertés amit ma ettem ebédre, jobb körülmények között élte le utolsó napjait, mint amilyen egy átlagos kórház ma Magyarországon.

2015. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Saavedro ***** válasza:
71%

"Saavedro, ha örülnél ilyen fizetésnek, miért nem végzed el az orvosit? Az első diplomát fizeti az állam, könyvek vannak a könyvtárban és a neten. Csak tanulni kell, és utána talicskán tolod haza a pénzt. Ja, hogy a felelősség, a túlórák már nem hiányoznak? Vagy hogy 8 órát étlen-szomjan dolgozz a műtőben, úgy hogy WC-re se mehetsz ki?"


Te balfsz, most vagyok másodéves :D ez sajnos nem sikerült. Egyébként sem sebésznek készülök, háziorvosnak - az valamivel kapcsolatépítőbb.

2015. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Saavedro ***** válasza:
Mellesleg ha válaszoltam a kérdésre, ami jelenlegi orvostanhallgatóknak szól, nagy észkombinének kell lenni, hogy kitaláld :D
2015. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
4%

"Te balfsz, most vagyok másodéves :D"


Kitalálom SOTÉ-ra jársz... ott vannak akkora bunkók akik csumpi másodévesként le merik balfszozni a saját kollégájukat egy félreértés miatt! Tanulj tiszteletet és empátiát! A válaszoló, akit te lebalfszoztál az orvostársadalom mellett emelte fel a hangját, mert félreértett téged. Ha minden félreértésre így reagálsz akkor baromi rövid lesz a karriered.

2015. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
7%

Honnan veszed, hogy SOTE-s? "Eladó orvosi tankönyvek" csoportban legutóbb egy pécsi-re járó lány szólt le egy kommentelőt olyan stílusban, hogy csak néztem.

Most én is kezdjek el általánosítgatni a vidéki egyetemeket illetően?

2015. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Saavedro ***** válasza:
Pécsi vagyok és én amikor ilyen arrogánsan válaszolok a másiknak, mint ő, előtte legalább menézem mi a szitu. Természetesen nem SOTE-s vagyok, nem hiába nem dobálózom itt 5-600.000 forintokkal. Nekem PONT annyi pénzt adjanak, hogy ne kelljen pénzt keresni, DE tudom, hogy nem egy pénzes szakma az orvosoké (elvégre hivatás).
2015. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
5%

Egyébként bírom, hogy vidékeik mennyire utálják a SOTE-sokat, pedig nem csináltunk semmit.


Valamiért vidéki orvostanhallgatókban az van benne, hogy őket biztos lenézik, mert csak oda volt elég pontjuk...

Érti a fene őket.

2015. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!