Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenlegi orvostanhallgatók!...

Jelenlegi orvostanhallgatók! Mennyi az a fizetés, amiért hajlandóak lennétek később itthon dolgozni?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akik külföldön tervezik a munkavállalást.

2015. okt. 4. 17:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
6%

Nevetséges és szánalmas minden orvos. Még hogy 600 000? Én 150 nettót keresek meg túl órákkal a gyárban. De ott dolgozom is nem az megy mint a kórházakban, órákat várok amíg végre beszólítanak mert kedves doktornak épp ebédszünete van vagy nincs kedve dolgozni.


Mikor este hazamegyek rögtön dőlök is be az ágyba olyan fáradt vagyok, nekünk rendes munkásoknak kéne ötszáz meg hatszáz ezer forintos fizetés nem ezeknek a lusta kórházi majmoknak akik egész nap ráérnek sírni több pénz után. Valakit megműtenek rögtön tartják a markukat mert az egyszer meg is dolgoztak a fizetésükért.

2016. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Saavedro ***** válasza:

Gondolom életedben nem tetted be a lábad orvosi egyetemre...nem hogy kórházba.


Egyébként nem kell az orvosoknak tartani a markukat, elmennek szépen külföldre! Aztán pénzért sem fognak műteni, várakozni meg még többet fogsz...de akkor is rántsd elő a seggedből ezt a jó beszólást, hogy 'ebédszünet'...


A munkásnak meg miért érné meg 500.000 forintot adni, amikor százával jönnek helyette mások, akik kevesebbért is vállalnák, mint 150? Kapitalizmus van, ha nem tetszik, válts állást.

2016. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Voltam már kórházban, ismerem a fajtájukat.

Munkásokat pedig azért kéne megfizetni, mert mi dolgozunk is valamit, nem csak fölfirkanjuk egy cetlire hogy ezt meg ezt kell megvenni a patikában.


El lehet menni, de nem egy orvos jött vissza külföldről. Tudják ők is, hogy nem úgy megy ez, különben mindegyik elhúzott volna már a több fizetésért.

2016. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, akkor ma biztos hallucináltam azt, hogy gyakorlatilag 7:30-tól 15:30-ig annyi időm nem volt, hogy három csumpi pogácsát megegyek...


Egyébként íme a tanulatlan, frusztrált proli mintapéldánya, akinek fingja sincs arról, hogy mit is csinál egy orvos...

2016. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Saavedro ***** válasza:

"Voltam már kórházban, ismerem a fajtájukat. "


Ugyanennyire voltam én is gyárban, ahol megismertem a proli munkások fajtáját, akik az orruknál sem látnak tovább, csak robotolnak agyhalottan.


"Munkásokat pedig azért kéne megfizetni, mert mi dolgozunk is valamit, nem csak fölfirkanjuk egy cetlire hogy ezt meg ezt kell megvenni a patikában. "


Pótolhatók vagytok b@zmeg, ezt próbáltam magyarázni. Kapitalizmus van, ha nem tetszik, menj orvosnak, aztán te is firkanthatod fel jó pénzért a cetlire, hogy mit kell venni.


"El lehet menni, de nem egy orvos jött vissza külföldről. Tudják ők is, hogy nem úgy megy ez, különben mindegyik elhúzott volna már a több fizetésért."


El is húztak, nem tudom, még mindig nem veszed észre? 2016-ot írunk, nem a kilencvenes években vagyunk. Aki piacképes, azt elkapkodják külföldre HA semmi nem köti ide. De az a baj, hogy nagyon primitíven és egyszerűen gondolkodol. Nem feltétlenül mindenki a pénzhez kötődik elsősorban.

2016. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!