Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Áruljátok már el! Mi a baj az...

Áruljátok már el! Mi a baj az MLM rendszerrel?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen cégnél dolgozom.. Szeretem.. És szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt.

2015. nov. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
28%

Csak tudnám, hogy hogyan lehet valaki opportunista az MLM-ben amikor az MLM pont a hosszútávú folyamatos vásárlásra és a jó kapcsolatokra épül és nem a rövid távú most vegyél és soha többé nem látjuk egymást szisztémára. Tehát pont, akkor nem működik amikor valaki oppotunista pszichopata.

Ez megint egy hülyevagyokazmlmhezdeokoskodom "okos" agymenése.

2015. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
29%

Feladom, pont olyan reménytelen vagy mint a vallási fanatikusok, csak neked az MLM az istened.

Ezzel a kis videóval zárnám le ezt a vitát.


https://www.youtube.com/watch?v=EUmO0btOZ3M

2015. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
41%

Nyilván én vagyok reménytelen, mert én tudom, hogy egyetlen egy vállalkozást sem lehet opportunista felfogással felépíteni, de te legyél azért okos.

Ezt már, akkor megtanultam vállalkozóként amikor az MLM-hez semmi közöm sem volt.

2015. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg tényleg ennyire buta vagy, hogy azt hiszed úgy dolgozik egy bármilyen sikeres vállalkozásban (szándékosan nem MLM-et írok) bárki is aki eredményes, mint ez a bohóc Kálmán, akkor nincs miről beszélni.
2015. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%

Egyet nem értek: Ha szereted az mlm-et és meg is élsz belőle, miért zavar, ha egyeseknek ez böki a csőrét?

Ha én szeretem a munkámat és hiszek abban, amit csinálok, hát pont beletojok, hogy ki mit gondol róla.

Ez a témakör csak újabb platform arra, hogy az mlm pártiak és a megrögzött mlm ellenzők egymás torkának ugorhassanak. Akinek megy, annak egészségére. Azt úgysem fogja lebeszélni senki, semmivel. Aki meg folyamatosan a bizonyítékot keresi az mlm ellen, azt sem értem meg. Nem tökmindegy neltek, hogy ki mivel foglalkozik? Akinek bejön, csinálja! Akinek meg nem szimpatikus, ne csinálja! Minek ebből keresztes hadjáratot csinálni?

2016. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
58%

Ezt a Kálmánt szokták bemutatni előadáson, hogty így nem szabad, tehát ez egy paródia és nem ezzel kell érvelni, hogy ilyen az MLM :)

Tökéletesen működik és ezt el kell fogadni! Mindig olyanokat kérdezz, akik sikeresek benne és ne olyanokat, akik meg sem próbálták vagy megpróbálták és az első kudarcnál befejezték és azóta kígyót-békát kiabálnak rá!

2016. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
28%
Egyetértek az előttem szólóval.Akinek nem szimpatikus, ne csinálja, akit igazán érdekel, olyat kérdezzen, aki sikeres benne. Lényeg, ugy kell csinálni, hogy senkit nem sérts meg vele, az emberi kapcsolataid ne menjenek az üzlet miatt tönkre.
2016. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
22%

Az egyik problema hogy az MLM-ben resztvevok nem "uzlettarsak " meg " ertekesitok" hanem ok maguk az elso vasarloi azoknak a dolgoknak amiket probalnak ratukmalni a tobbiekre.

A piramis csucsan ulonek az a celja hogy beszerveztessen monel tobb " ertekesitot " aki vesz is egy "mintacsomagot"

hogy utana el is ad egyet vagy nem az mar nem is nagyon szamit

2016. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
19%
Kedves utolsó! Ez nem teljesen igaz. Több olyan mlm cég létezik, ahol a tag nem vásárló. Főként a pénzügyi mlm-re igaz ez, bár nem kizárólag.
2016. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
19%
Amelyikben én vagyok ott valóban megveszem magamnak is, amiről beszélek! Dee! nem kell eladni semmilyen terméket, nem kell tukmálni semmit senkire... Én egy információt adok át a kifizetési rendszeréről, a működéséről és a termékről... Mindenki el tudja dönteni, hogy akár a termék, akár az üzlet érdekli-e... Senkit nem győzködök és anélkül is szépen épül a rendszer. Az meg nagy butaság, hogy a "piramis" tetején lévő meggazdagszik és más nem... Az biztos, hogy célszerű egy induló MLM cég első 5 évében csatlakozni.
2016. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!