Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Áruljátok már el! Mi a baj az...

Áruljátok már el! Mi a baj az MLM rendszerrel?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen cégnél dolgozom.. Szeretem.. És szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt.

2015. nov. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel sem értek egyet. Pl fundamenta. Pénzügyi mlm. Magyarországon vannak 1997 óta. Mégsem az határozza meg a sikerességet, hogy ki, milyen régen lépett be. Anno is bukott vele sok "személyi bankár", ugyanakkor ma is termel ki sok milliomost. Ahogy persze bukott próbálkozót is.
2016. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
28%
Azért érdemes egy cég felfutásánál jelen lenni, akárki akármit mond. Igaz, hogy nem mindig azok a leggazdagabbak, de azért pozicionális előnyben vannak, ez a tény tagadhatatlan. Én is most léptem be egy ilyen induló cégbe, ami reményeim szerint letarolja a piacot. Mindenkinek ajánlom az MLM-et.
2016. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
39%
Nem tarolhatja le, mert ezt az fogja tenni, amelyikben én vagyok :) Szuper az MLM!!!
2016. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
46%

“Én is most léptem be egy ilyen induló cégbe, ami reményeim szerint letarolja a piacot. Mindenkinek ajánlom az MLM-et. “



“Szuper az MLM!!! “


“Én egy ilyen cégnél dolgozom.. Szeretem.. És szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt.”


A hozzaszolasok alapjan fenykorat elheti MO-n egy - a vilag legtobb reszen hitelet vesztett - otlet, a jo oreg MLM


Talan megis igaz lenne hogy Magyarorszag jobban teljesit ?

2016. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%

" A hozzaszolasok alapjan fenykorat elheti MO-n egy - a vilag legtobb reszen hitelet vesztett - otlet, a jo oreg MLM"


Ezt a nagyon okos megállapítást milyen adatok alapján szürted le?

2016. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
30%
A hozzaszolok lelkesedese alapjan
2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 32. Válaszoló, én elfogadom, hogy jobb a felfutáskor ott lenni, ha megindoklod, hogy miért, milyen előnyökkel jár. Mert az általam említett fundamentás példánál történetesen teljesen irreleváns.

A magam részéről egyébként azt gondolom az mlm-ről, hogy eltűnni sosem fog. Mindig lesz olyan, akit érdekelni fog, olyan, aki pénzt keres vele és olyanok is, akik nem.

2016. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem azért ,mert az emberek mindig sokkal jobban érdeklődnek az olyan dolgok iránt, amiről még nem hallottak. Ha olyan cégek nevében hívom el bemutatóra, amit már mindenki ismer, könnyebben ráz le azzal, hogy " már ismerem, nem érdekel." De ha olyat hall, amiről még nem tud, a kíváncsiság ráveszi arra, hogy a termékbemutatóra elmenjen. Akik ott voltak az FLP és a NuSkin megnyitásakor, nagyobb valószínűséggel szereztek tartós passzív jövedelmet, mint akik most lépnek be.

Ráadásul, ha van olyan dolog, ami ujdonság, amiről még nem hallottak, már nagyobb eséllyel csatlakoznak.

Erre gondoltam. Az én hálózatom is ilyen, ezért léptem be.

2016. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
8%
Akad vele több gond is. Egyrészt az, hogy az emberi hiszékenységet forintosítja, magyarul átbszás az egész. Másrészt nem adózik, gyakran maga az adóhivatal se tudja, kik a tulajdonosok. Harmadrészt pedig a sikertelenségi rátája bőven 90% fölött van, amennyit a legrosszabb Bt. se mondhat el magáról. De mit is lehet várni egy olyan üzleti modellről, ami egy grandiózus bűncselekményen alapszik...
2016. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Továbbra is jó választásnak tartom, hogy itt vagyok egy mlm cégben. Annak ellenére, hogy amerikai a termék mégis Magyarországról indult az üzlet. Tehát valaki említette, hogy az flp-nél is jó lett volna a kezdetekkor ott lenni...Én ott vagyok és jövedelem alapján az első 8-ban benne vagyok országosan és mindezt 2 év alatt értem el. Ezért én csak megmosolygom, ha valaki bármi rosszat mond az mlm-ről. Ugye elnézitek nekem?
2016. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!