Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Áruljátok már el! Mi a baj az...

Áruljátok már el! Mi a baj az MLM rendszerrel?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen cégnél dolgozom.. Szeretem.. És szerintem nem olyan nagy baj hogy ha az általam beszervezett emberek munkája után kapok pénzt.

2015. nov. 30. 23:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
31%
Elnézzük.Senki nem állította,hogy nem lehet vele keresni.Mindig lesz újabb generáció akit be lehet eteni,és míg megfelelő létszámú balekot sikerül beszervezni működni is fog.A piramis séma alapján akik legfelül ülnek a rendszerben, a kb állandónak mondható taglétszámnak köszönhetően rendszeresen hozzájutnak a busás pénzükhöz,de már pár szintel alattuk nem biztosak a források, mert hol innen lép ki egy ember, hol onnan, a közkatonáknak kell irtózatos munka, energia, pénz, idő árán befoltozni a lyukakat.... :-)
2016. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
60%
AZ irtózatos pénz az havi 1 doboz termék, amit mindenki megvesz a rendszerben, én nagyon nem vagyok felül, mégis elég jól keresek vele és elmondhatom, hogy a csapatom többi tagja is jól keres. Egy amways vezető is itt van, szép lassan hozta a régi csapatát, kapcsolatait és ő is nagyon szépen keres, pedig másfél éve van csak itt... Nagyon jó a rendszer és a piramisjáték kifejezést szerintem elfelejtheted, mert vicces! Ha nem tudsz valamit, akkor kérdezz!
2016. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezek:

Te mevetted már a jegyet? :-))

[link]

2016. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én ott leszek.
2016. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
21%
Én soha nem járok ilyenekre!
2016. okt. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Legalizált Ponzi-séma, nettó átverésre épül.
2018. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!