Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM munkáról mi a véleményetek...

MLM munkáról mi a véleményetek? Csinálja valaki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Vágj bele, és búcsúzz el a baráti körödtől!

Vágj bele, és búcsúzz el a megtakarított pénzedtől!

Vágj bele, és búcsúzz el a szabadidődtől!


Ennyi a véleményem.

2010. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Az ismerőseidtől hamar megszabadít. Kissé gerinctelennek kell hozzá lenni...
2010. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Ez így van. Nekem a barátnőm kezdett bele az MLMbe. Teljes agymosás, már nem vagyunk barátok.

A másik meg baromság, hogy csak annyit dolgozol, amennyit akarsz. Egyfolytában menni-menni kell.

Akárki-akármit mond, nem hiszem, hogy egy életbiztosítás ez a "munka", sosem vágnék bele, pedig a beszélőkém miatt sokszor megkerestek hasonló ötletekkel.

2010. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez a véleményem:

[link]

2010. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
én nagyívben kerülöm azt aki ezzel foglalkozik, mert ha találkozunk nem beszélgetni kezd hanem egyből tukmál!!!
2010. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Az én véleményem nem épp ez. Tény, h rengeteg MLM rendszer elégé kamu, s félkész cégek jonnek az ajanlataikkal, tényleg kell tukmalni, mert fosok a termékek,viszont az az embeek hibaja, ha valaki elbucsuzik a baratikorétol. Én figlalkozok ilyennel, s azt tudom mondani, h mégtobb baratom van azota (na jo, haver, jo ismeros).

A másik az, h meg van a modja, h egy ilyent h kell csinalni. A beszéloke nem eleg, mert valaki irta, h a beszélokeje jo... Hat lehet, h azzal a beszélokeddel beszéled ki az uzletbol az embereket. Kell tudni, h mikor minek van meg a helye.

És a legfontosabb dolog: "te szabod meg, mennyit dolgozol". Teljesen igaz. Ha haladni akarsz, sokat dolgozol, ha nem akarsz, akkor keveset.

Az a lényege az ilyen uzleteknek, h az elejen belefekteted azt az 10-20 000 forintodat, s azt a tenger idodet, s késobb, par ev mulva majd az ismeroseid fognak irigyelni, amikorra tényleg te iranyitod az idodet, s életedet.

Az ilyesmiben egyszer adsz, majd kiveszel, és osszehasonlithatatlanul tobbet.


Ovok mindenkit, aki nem erzi sajatjanak az uzletet, és attol is ovok embereket, h ilyen no-name cégekkel kezzen foglalkozni.

Legfontosabb a kitartas, ha az van, akkor nem lepsz ki ido elott, s konyveled el, h hulyeseg az egész.

2010. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ezt senki nem mondja, h ingyen kapod a penzedet, meg hogy amennyit akarsz, annyit dolgozol.

Ugyanolyan munka, szakma ez is. Ha keresni akarsz, és a MAJD az anyagi fuggetlensegetet akarod elérni, akkor MOST van az ideje, h dolgozz. Ellentétben a hagyomanyos munkaknal, ahol dolgozol MOST, és azt a keves pénzét is MOST kapja. Itt viszont fel is kell kelj mindig 6kor, v mikor a fonokodnek eszebejut.

2010. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen egyet ertek a ket utolso valaszoloval.

Kulombseget kell tenni az MLM es a piramis jatek kozott

2010. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8,46

Azt mondod, több barátod van.És a régiekkel mi van?

2010. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Igaz,nem minden hálózatépítés egyforma,de én személy szerint megtaláltam a számításaimat és hamarosan az anyagi függetlenséget!És ami fontos,a barátaimmal együtt!!!
2010. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!