Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM munkáról mi a véleményetek...

MLM munkáról mi a véleményetek? Csinálja valaki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 22:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
76%

Nekem is meg vannak a barataim ugyanugy, és van kozuluk olyan, akivel egyutt tartunk az anyagi fuggetlenség fele vezeto uton. Még egy valami, ami osszetart minket. Ez SZOLGALTATAS, nem pedig KIZSAKMANYOLAS. (persze vannak kivetelek, de ezekre oda kell figyelni)

Robert Kyiosaki szerint az MLM rendszerek az egyik leghatekonyabb modja annak, h valaki megtanulja, hogyan lehet fuggetlen a "rendszertol...", és a "mokuskerektol".

2010. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Robert Kyiosaki szerint az MLM rendszerek az egyik leghatekonyabb modja annak, h valaki megtanulja, hogyan lehet fuggetlen a 'rendszertol...', és a 'mokuskerektol'."


LOL

2010. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

??? LOL? mi a gond?

Ird le legszi, melyik szoval, mindattal nem ertesz egyet, de inkább azt, h mit nem ertesz abbol, amit leirtam, mert szerintem itt lesz a gond, h nem erted. Ilyenkor kerdezni szokas, nem rohogni.

2010. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogyha valaki nyomul... szerintem ez egy jellembeli hiba és egyáltalán semmi köze az MLM-hez. Ez olyan ,mintha azt mondanánk, hogy minden orvos hülye, csak mert ismersz egyet, akinek remeg a keze...ott sem az orvosi egyetem a hibás hanem az orvos aki rosszul végzi a munkáját...Remélem értitek mit akartam ezzel mondani:)
2010. aug. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!