Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok a helyemben?

Felmondanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, amikor végeztem nem találtam a szakmámban állást és minél hamarabb muszáj volt munkába állni ezért elvállaltam egy telefonos értékesítői munkát. Szerettem ill. a fizu se volt olyan rossz. Mostanában rengeteg dolog változott megutáltam, kevés is a pénz az előző időszakhoz képest. Tavasszal munkakeresésbe fogtam, de mivel nincs gyakorlatom a szakmámban ezért nem nagyon volt lehetőség válogatni a munkák között. Viszont 4 órában sikerült elhelyezkednem egy könyvelőirodában (nincs lehetőség teljes munkaidőre). Így 4 órában megy a könyvelés (ami legalább szakmába vág), 4 órában meg az értékesítés. Szeretnék egy 8 órás teljes állást, de egyelőre nem találtam. Az értékesítést ott akarom hagyni, mert nagyon rosszul érzem magam bent. Viszont úgy a fele fizetéstől elesek. Ti a helyemben felmondanátok az értékesítői helyen? Vagy felelőtlenségnek gondoljátok?
2016. aug. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye csak szopatsz minket?
2016. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. aug. 8. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Első, miért olyan hihetetlen, hogy valaki ott akarja hagyni azt, ahol nem érzi jól magát, ha ezen nem az múlik, hogy tud-e kenyeret venni?


Gondolom még fiatal, és otthon lakik.


Ha így van, akkor én otthagynám az első helyet. A franc se akar olyan helyen rohadni nap mint nap, amit utál.

Majd rámegy az egészsége...

Én sem rajongok a helyemért, de legalább nem minimálbért keresek.

Vannak elég durván stresszes időszakok... egy ideje már gyógyszert is szedek emiatt.

Lehet 20 évesen még nem gondol erre senki, meg el sem hiszik, de úgyis lesznek az ilyennek egészségügyi következményei, bélrendszeri, idegrendszeri problémák.

Meg kinek hiányzik, hogy 25 éves korára kiégjen, és egy biorobot legyen?


Ha a pénz egyelőre csak "zsebpénz" azaz magadra költöd, vagy félreteszed, és nem lakbérre meg kajára kell, akkor igenis hagyd ott azt a helyet.

2016. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!