Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik boltban dolgoznak, ti...

Akik boltban dolgoznak, ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ruházati boltban eladóként dolgozni, ami ugye hétvégén is nyitva van.

Viszon én hétvégén nem tudnék dolgozni, mert mellette okj-t csinálok.


Kérdésem, állásinterjún vagy már ha felvettek, akkor ott közöljem hogy hétvégén nem tudok dolgozni?

Vagy hogy megy ilyenkor, esetleg ilyen lehetséges eladóknál? :)


Előre is köszönöm!!

22L



2017. febr. 13. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem fognak felvenni, miel hétvégén is meló van.

Én voltam hasonló helyzetben - csak multinál -, és megmondták, hogy vagy ez vagy az.

Természetesen hagytam őket a fenébe, de végülis érthető, hisz egy kórházba is be kell menned, mint ápolónő.

2017. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt hogy gondoltad, hogy el lehet hallgatni!?
2017. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jézus...nem akartam elhallgatni...

picit félre lett értve...:D


úgy gondoltam, hogy állásinterjún ez lehetséges-e hogy így vesznek fel dolgozni, hogy pl hétvége nem jó...


erre kértem csak választ. :D

2017. febr. 13. 17:19
 4/11 anonim válasza:
36%
Sok hülye marha.. Én értettem elsőre is mit akar kérdező. Ennyi bunkóci Pista-tesztest...
2017. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Mar bocsi de a kerdesben feltetted azt, hogy az interjun mondd-e el vagy csak utana? Magyarul elhallgasd-e az interjun es csak utana kozold?

Utolso Te buktal azon a bizonyos teszten nem a tobbiek.

2017. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
semmikép se akartam volna elhallgatni, hanem úgy értettem a gyengébbek kedvéért, hogy interjún elmondom a főnöknek és/ vagy a dolgozókkal is beszéljem meg hogy hétvégén nem tudok dolgozni ...
2017. febr. 13. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a "gyengébb" az, aki nem képes érthetően megfogalmazni egy kérdést.

Tényleg úgy jött le, hogy el akarod hallgatni.

2017. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem akartam.

remélem mostmár hasznos válaszok érkeznek :)

2017. febr. 13. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha a felvételi után közlöd, akkor mindjárt a próbaidődnek is vége lesz, és mehetsz amerre látsz
2017. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű, minek bonyolítod túl? Önéletrajzodba a tanulmányokhoz beírod, mint folyamatban lévő tanulmány, zárójelben megjegyzed, hogy esti munkarendű tanítás, hétvégente.
2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!