Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan akinek ténylegesen...

Extrabab kérdése:

Van olyan akinek ténylegesen bevált az mlm?

Figyelt kérdés
Nekem max tényleg csak 2. állásként lenne jó, mert van munkám amivel megvagyok elégedve. Csak azért egy havi 20 ezer +ba nem lenne rossz! Forrevert és a DXN-t próbálgattam, de abszolult semmi! Meg hát a másik, én nem vagyok az a rafinált aki mindenkire rásóz mindent, de azért még is érdekelne valami ami ténylegesen müködik, és + hoz egy kiegészitést.

2017. márc. 25. 14:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%

8 -nak.

Ha a munka alatt beosztotti munkára gondolsz, akkor azt meghagynám az ilyen jó képességű személyeknek, mint amilyen személyed. Van aki erre született és van aki, többre hivatott.

2017. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem piszkos a munka, csak egy kis + kell , le is írtam hogy legalább + egy 20-as kéne . De szerintem, te nem tudsz olvasni , vagy értelmezni se
2017. márc. 25. 18:57
 13/33 anonim ***** válasza:
43%

Van sok olyan ember, akinek ténylegesen bavált az mlm. Persze sok olyan is van, akinek nem. Mi ebben a meglepő?


Az mlm bizonyos értelemben olyan, mint a nyelvtanulás: bárki bármikor elkezdheti, előképzettség nem számít. Mindenki szeretne több nyelvet beszélni. Szeptemberben a nyelvtanfolyamokra befizet egy csomó ember. Májusra már alig 10% jár csak a tanfolyamra. Közbejött valami, lusták voltak, feladták, stb. Pedig befizették a tandíjat. Mégse állítja senki, hogy a nyelvtanulás átverés.


Az a kérdés, hogy hajlandó vagy-e megtanulni az mlm-et?

2017. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%

"Az mlm bizonyos értelemben olyan, mint a nyelvtanulás: bárki bármikor elkezdheti, előképzettség nem számít."


Pontosan, ez a baj, hogy minden MLM beszervező ezt szeretné elhitetni a tagjelöltjeivel. A valóságban, mint minden üzleti modellben, aki hülye hozzá az belebukik. Az nem megoldás, hogy majd "menet közben belejössz". Ezen logika alapján minden iskolát és képzést be lehetne zárni.


"Szeptemberben a nyelvtanfolyamokra befizet egy csomó ember. Májusra már alig 10% jár csak a tanfolyamra."


Erre ha le akarnám csapni a magas labdát azt mondanám, hogy egy igazi MLM-es ferdítés :)

A valóságban 20-30% az elfogadott lemorzsolódási ráta a nyelvtanfolyamokon a komolyabb iskolákban. És ez is inkább adódik abból, hogy a tandíjat ciklikusan kell befizetni részletekben és 2 befizetés között minimális a lemorzsolódás, a következő befizetéskor vannak nagy kiesések.

2017. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Egy tanulmányban ~90%-a bukott az embereknek rajta hosszútávon, csak az szerzett profitot aki fellépett vagy nagyon szerencsés volt, az alapján nem javasolnám az mlm-met. Minden munkahely ahol azzal kezded, hogy veszel valamit, belőled akar pénzt kihúzni
2017. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
Az MLM nem munka, amit közvetít az pedig nem tudás.
2017. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16%

"Minden munkahely ahol azzal kezded, hogy veszel valamit, belőled akar pénzt kihúzni"


A kereskedők mit csinálnak? Vesznek és utána eladnak. Csak ők adóznak rengeteget, míg az mlm után nincs annyi költség.

2017. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
De a kereskedők maguk tartják meg a keresett pénzt, és fektethetik bármi másba, míg az mlm-nél termékhez vagy kötve és ha nem vásárolsz folyamatosan, elveszíted a kedvezményeid. Ezért van sok mlm kereskedőnek tele a pincéje termékkel. A cég mondhatja, hogy jó, miért rendelted akkor, és általában ez az a pont ahol leesik at embereknek hogy ők voltak a vásárló.
2017. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14%

Sok kereskedő 20%-os haszon kulccsal dolgozik. Ebből a 20%-ból fizet mindent ki, nyereség adó bejelentési költségek, bérleti díj rezsi...

Az mlm-es cégeknél nincsenek ilyen költségek és 20-45% tiszta jutalékod van. Több cégnél nincs vásárlási kötelezettség és azt se írják elő, hogy minden hónapban rendelj. Melyik hangzik jobban?

2017. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%

"Melyik hangzik jobban?"


Az, amikor én dönthetem el a termékpalettámat, nem pedig amikor egy ismeretlen valaki.


És no offence, de az MLM-es termékek 99%-a túlárazott alsó kategóriás szemét (igen, a tied biztosan az 1% kivétel...).

Az MLM értékesítési rendszer amúgy annak ellenére, hogy mindenhol az az első bull$hit, hogy "azért jó az MLM mert megsórolod a marketing költséget amit így másra lehet fordítani" a legnagyobb bukta, mert egy MLM értékesítési forma sokkal drágább, mint a hagyományos csatornák mindenestül. Pont ez az oka, hogy az MLM termékek vagy brutálisan drágák vagy azonos árúak a konkurenciával, csak bóvlik, mert már nem fér bele a rendes minőségű termék.

2017. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!