Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan akinek ténylegesen...

Extrabab kérdése:

Van olyan akinek ténylegesen bevált az mlm?

Figyelt kérdés
Nekem max tényleg csak 2. állásként lenne jó, mert van munkám amivel megvagyok elégedve. Csak azért egy havi 20 ezer +ba nem lenne rossz! Forrevert és a DXN-t próbálgattam, de abszolult semmi! Meg hát a másik, én nem vagyok az a rafinált aki mindenkire rásóz mindent, de azért még is érdekelne valami ami ténylegesen müködik, és + hoz egy kiegészitést.

2017. márc. 25. 14:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

[link]



Itt majdnem mindegyik azonnali belépést ír.

2017. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
7%
Ja és az MLM-ben is csak az fog pénzt keresni aki megfelel. A nagy különbség az hogy ott senkit sem küldenek el mondván hogy nem felelt meg. Ott mindenkinek van lehetőség és aki nem felel meg annak is van lehetősége megtanulni amit kell. Ott nem egy ember fogja kénye kedve szerint eldönteni ki mehet és ki nem.
2017. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Van persze, Tribuszerné, Bernard Madoff, Wang Fengyou. Aztán amikor összedőlt a Ponzi-sémájuk, mentek is mind a hűvösre óránként tíz centért robotolni.


Van egy elenyésző kisebbség persze, akik minimális haszonnal, vagy nullszaldósan kimásznak a dologból, a többség viszont pénzt veszít. Ha elég kitartóak, akkor akár milliókat is. Az MLM-átverésnek hála lett Albániában államcsőd és polgárháború, 15 ezer embert mészároltak le pár hónap alatt. Ha másra nem is, gulág és koncentrációs tábor helyett valóban kitűnő dolog az MLM...


Maradjunk annyiba, hogy még közmunkával is több pénzt keresel, mint ezzel a szar vacak Ponzi-sémával.

2018. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!