Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan akinek ténylegesen...

Extrabab kérdése:

Van olyan akinek ténylegesen bevált az mlm?

Figyelt kérdés
Nekem max tényleg csak 2. állásként lenne jó, mert van munkám amivel megvagyok elégedve. Csak azért egy havi 20 ezer +ba nem lenne rossz! Forrevert és a DXN-t próbálgattam, de abszolult semmi! Meg hát a másik, én nem vagyok az a rafinált aki mindenkire rásóz mindent, de azért még is érdekelne valami ami ténylegesen müködik, és + hoz egy kiegészitést.

2017. márc. 25. 14:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%

Barátaim! Ez a sok vagdalkozás, általánosítás mire való?! Igenis, vannak cégek, akik bovlit adnak drágán - s hamar tönkre is mennek, felszívódnak... s ezek alapján általánosítanak az emberek. (MÁR BOCS - ez olyan, mintha egy nővel (vagy férfival) találkoztam volna, nem jött össze a hosszútávú kapcsolat - s ez alapján mondanám, hogy minden nő - vagy férfi ilyen vagy olyan.)

Tudomásul kell venni, hogy mindenhol vannak ilyen és olyan cégek, emberek... Persze, nem mindenki akar hálózatépítéssel foglalkozni, - s ez így természetes! A jól működő MLM cégek tagságának 80%-a "csak" vásárló, hiszen meg van elégedve a termékek minőségével, árával, korrektségével!

DE!!! Aki alaposan megnézi, felméri a céget, termékeit, árképzését, múltját és komolyan AKAR is dolgozni benne, az igenis jól tud keresni - és BECSÜLETESEN!!!

Én jónéhány éve ismertem meg egy céget - s láss csodát, életem egyik legjobb döntése volt - pedig előtte is nagyon minőségi cégnél dolgoztam vezető beosztásban - csak ott voltak plafonok, meg "jó" főnökök, "kollégák", stb. Itt magam vagyok a "főnök" és magam választom meg a csapatomat, akikkel nagyszerű a munka... mert hogy itt is kell dolgozni, csak egészen másképpen -otthonról, nagy pénzbefektetések nélkül, olyan termékekkel, amiket a legtöbb ember amúgy is keres, használ...! Azt tapasztalom, hogy ha KOMOLYAN akarok eredményeket elérni, akkor nem a kifogásokat kell keresni, hanem a megoldásokat. Azt tapasztalom, hogy ITT sokkal korrektebbnek kell lenni, mint sokfelé más munkastílusban. Szerelmese lettem a termékeinknek, hiszen a JÓ termék az alap - állandó magas szintű bevizsgálás, ellenőrzés van, s komolyan mondom, hihetetlen jó érzés látni, tapasztalni, hogy mennyivel JOBB termékek vannak sokkal OLCSÓBB áron, mint a bolti kereskedelemben. Nincs kötelező vásárlás, - de mivel tényleg jobbak és olcsóbbak a termékek, amiket úgyis megvennék valahol, így nyilván "magamnál" veszem meg. Ahogy a zöldséges sem az Aldiban veszi a zöldségét...

Az igaz, hogy az MLM-hez is annyian értenek, mint a focihoz, politikához, vagy az orvostudományhoz - csak jajj lenne, ha nekik kéne csinálni! Kritizálni könnyebb a lelátóról, következmények nélkül...:) Nem bántanék senkit, hiszen mi amúgy is egy panaszkodós, kifogáskeresős nép vagyunk. DE!!! Azt az egyet kérem, hogy itt se általánosítsatok! Aki nem hiszi, amiket leírtam, (vagy a folyamatosan kimagasló jövedelmem), nagyon szívesen bizonyítom is - de segíteni csak annak tudok, aki előítéletek mentes és valóban segíteni akar magán és másokon, akinek van türelme megismerni, profi szinten megtanulni a "hogyant" és nem adja fel könnyen --- igen, mint a nyelvtanulást, sportot, kapcsolatokat... Itt csak a becsületes, szorgalmas, pozitív gondolkodású emberek jutnak eredményre, hiszen itt is a magvetés után x-idővel takarítható be a "gyümölcs"! De ha jól nevelted fácskádat, egyre többet és sokáig fog teremni. S tudod, mi a legnagyobb öröm? Amikor már azok lesznek sikeresek, akiknek már TE tanítottad meg a "munkát", az ő sikerük, örömük az mindennél jobb érzés! Sokszor éppen a szülők munkáját látva a gyerekeink választják önszántukból azt, hogy szüleiket másolva, ugyan ezt a munkát akarják élethivatásuknak!

Nos, ilyenek is vannak - s ma már tudom, látom, tapasztalom, hogy egyre többen vagyunk ilyenek itthon és a nagyvilágban. Ja, mert hogy ezt a munkát akár otthonról, akár egy laptopról is lehet csinálni - s partnered lehet bárki a kb. 7 milliárd emberből. Lehet kicsiben kezdeni, csak fogyasztónak, vagy csupán havi pár tizezres "fizetéskiegészítőnek" és lehet "főhivatásként" választani. Legtöbbször "evés közben jön meg az étvágy"...:)

Azt sajnálom, hogy valóban vannak, akiknek rosszul mutatták meg, vagy félreértettek valamit, vagy bármi gondjukat nem kellőképpen segítettek megoldani... Én úgy hívom, hogy MLM-sérültek. De a hiba legtöbbször javítható, - ha igazán akarjuk. :) Ma a világban több ezer MLM-jellegű cég van. Sok millió sikeres és hálás MLM tag van, s több százezer anyagilag is nagyon komoly jövedelmű ember csak az én cégemnél. Az elmúlt években viszont nagyon sok MLM cég ment tönkre... biztos okkal. Kérlek, mielőtt ítélsz, gondolj bele, mindenhol ez az arány. S még egy! Senkinek nem kötelező csatlakozni, de akik évek-, évtizedek óta örömmel használnak MLM termékeket, vagy segítenek ebereknek sikeresebb életet élni, azokat miért kell ledegradálni a csalódottak szintjére. Hidd el, a nem idevaló cégek és személyek itt is kiszelektálódnak! S ez így természetes!

Köszönöm, ha elolvastál.

Ugye, BÉKE van...:)

2017. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi semmitmondó közhelyet rég olvastam egyben...
2017. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%

Én ebből, csak annyit tapasztaltam, hogy amikor startup indítás piackutatásaként elkezdtem hirdetni először apróhirdetésben az ötletemet, amit kitaláltam (IT szektor), elsőnek rögtön MLM-es cég hívott fel! A Nu "bőr" nevű cég, a bőr helyén a megfelelő angol szó. Közölték velem, hogy érdekli őket, amit tudok és alkalmaznának. Majd elhívtak egy étterem üzleti központjába személyes megbeszélésre.


Egy áltudományos termékbemutatóba csöppentem, ahol nemhogy az én tudásom kellett volna, hanem nekem akartak eladni egy nyilvánvalóan működésképtelen terméket.


Nyilvánvalóan működésképtelen, mivel egy gyémántcellás ATR-FTIR műszer 20 000 Ft-ért nem fér bele egy 10 * 10 * 10 cm-es kockába. Az "kicsit" többe kerül...

Kicsit...


Ráadásul aki tukmálta az "árut", saját bevallása szerint is egy 8 általános iskolával rendelkező emberke volt.

Elöl pedig két maffiózónak kinéző manusz üldögélt.


Az derült ki az előadásukból, hogy viszonylag gyakran, kb. évente változtatják a termék/szolgáltatás fantázianevét.

Igazából nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek rajtuk... Na, ez az MLM!

2017. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
28%
Előző: kérlek, ne ítélj ilyen szélsőséges esetekből. Ez olyan, hogy valakit véletlenül elkezel az orvos és ebből ítélnél, hiszen orvos nélkül megszületni is nehéz! Ez nem MLM volt, hanem szélhámos banda, aki kísérletet tett veled. Őszintén, gondolod, hogy működne a dolog legálisan az egész világon, ha csak ilyen emberek volnának?! Ha a PSZAF megtud egy ilyen esetet, azonnal felelősségre vonják és nagyon megbüntetik! Az ilyen és ehhez hasonlók miatt alakulgat ki egyesekben rossz vélemény. Mindenhol vannak próbálkozók, szélhámosok... de szerencsére ez nagyon ritka - mégis ezt jegyzik meg az emberek - ahogy az írásod alapján ezt is sokan. Azért örülök, hogy leírtad, mert szeretném ha tiszta képet látnál. Az eseted alapján megértelek, hogy fel vagy háborodva és kössz, hogy megírtad. Remélem, béke van! :)
2017. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
47%
Tetszik ahogy annyira be vagy hülyítve a konyhapszichológiával, hogy az egész véleményeden érződik az elkeseredett kapaszkodás egy ideába.
2017. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Az MLM ugyanugy munka mint a többi munka. A probléma ott kezdődik, amikor valaki azt hiszi, elég csak belépni. Ebben különbözik az MLM a valósi munkálnál. Egy munkahelyen lehetséges az hogy belépsz s ha van protekciód vagy egyéb módon előnyöket szerzel akkor bent is maradsz s kapod a pénzt akkor is ha nem dolgozol. Az MLM-ben viszont egyenesen a piacról kapod a pénzt, a piacot pedig nem lehet megvesztegetni, megzsarolni, nem lehet vele lefeküdni, a piacot nem lehet leszopni, a piac esetén semmire se mész a protekcióddal...
2017. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyre "belépni" nem lehet, vagy fölvesznek a kiválasztás során, vagy nem. Erről ennyit.
2017. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Utána viszont egyes esetekben megteheted hogy nem dolgozol, s mégis bennmaradsz. Ármány fondorlat furkálás stb. által. MLM-ben viszont hiába próbálkozol bármi ilyesmivel, ott csak a piaci eredmény a forgalom számít. Ott nincs kinek nyalizni. De aki azt hiszi hogy elég ha belép s majd dől a pénz az valóban csalódni fog.
2017. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy egyes nyelvjárásban munkahelyre való belépés is van.
2017. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2017. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!