Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te felmondanál? (többi lent)

Te felmondanál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van állásom, és fizetésem, de munkám nincs. A napi teendőim az irodában maximum kettő-három órát tesznek ki, most nyáron pedig harminc-negyven percnél több feladatom nincs. Ilyenkor lehetne fecsegni a kollégákkal, de nem vagyok velük egy hullámhosszon (magyarul nem bírom őket). Egy barátom szerint ez az álommunkahely, szerinte legyek laza és szórakozzak. Na de ha munka helyett olvasok, filmet nézek, nyelvet tanulok, akkor mi a fenét csináljak a szabadidőmben? Hiányzik a munka utáni pihenés édessége... Szóval lelécelek, de kíváncsi vagyok, mások hogyan gondolkodnak erről.

43/N



2017. aug. 4. 21:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha van jobb lehetőség, akkor váltsál.

Ha nincs, akkor használd ki a lehetőséget.

Nekem is volt ilyen időszak a munkahelyemen. Olvastam, tanultam, mert pont suliba jártam mellette. Szóval nekem jól jött a plusz szabadidő :)

2017. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
43 évesen nem valószínű hogy érdemes. Hacsak nincs olyan szakmad amivel el tudsz helyezkedni viszonylag hamar.
2017. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó vok : tanulni nincs kedved? Esetleg egy másik szakma, suli, nyelv..
2017. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
43 évesen miért ne lenne érdemes? :D Nem itt kezdtem az ipart, sok helyen dolgoztam, rengeteg tapasztalatom van a szakmámban, és már nem azt a világot éljük, ahol 18 évesen elhelyezkedsz, és onnan mész nyugdíjba... Nem az volt a kérdés, hogy én mit tegyek, mert azt tudom, hanem hogy ti hogyan gondolkodtok erről.
2017. aug. 4. 21:15
 5/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: kihasználtam a rengeteg szabadidőmet, pl. most megyek középfokúzni angolból - a felkészülésem szinte kizárólag munkaidőben történt. :)

Másképpen nem is tudtam volna megcsinálni...

2017. aug. 4. 21:17
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Én megértelek, felmondanék. Hasonló helyen tűrtem egy ideig, míg nem felvettek még egy kollégát, hogy "kevesebb legyen a munka", onnantól a napi 3-4 órás munkám lecsökkent 1-2 órára, a kolléga szintén unatkozott. Nyáron volt, mikor egy nap csak 10 percnyi munkám vokt, az idő meg mintha visszafele ment volna.

Soha többet nem dolgoznék ilyen helyen, aki nem élte át nem tudja mennyire borzalmas.

2017. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen munkahelyem volt, csak keveselltem a fizetést. váltottam, majd hatalmasat koppantam, mert két-három ember munkáját kellett elvégeznem.


Egyébként neten rengeteg munkát végezhetsz, csak keresni kell. Nem feltétlenül olyat, ami fizet, de lehet ettől még építő jellegű, sőt, fárasztó is.


Ugyanakkor azt látom, már döntöttél.

2017. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező

Nehogy úgy járj mint az utolsó, mert akkor nagyon megbánod hogy otthagytad ezt a munkahelyet.


Ha helyedben lennék csak akkor váltanék ha ténylegesen nagyobb(min 20-30E) fizut kapnék az új munkahelyen.

2017. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Van, hogy nekem is ilyen időszak adódik, és tényleg nagyon gáz. Egész nap csak ülök, és hülyeségeket nézegetek a neten. Ilyenkor szó szerint fáj bemenni, jó lenne értelmes dolgot csinálni.


Attól függetlenül csak akkor mondanék fel, ha nagyon jó másikat munkahelyet találok helyette.

2017. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Váltani 20-30 ezer forintért 8., eszednél vagy?! Ha a semmiért kap most pénzt, hülye lenne aztán gombokért kihajtania magát máshol. Elhiszem, hogy uncsi, de akkor már olyan állás után kéne nézni, ahol lényegesebben többet adnak és nem 3 ember munkája szakad a nyakába.
2017. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!