Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te felmondanál? (többi lent)

Te felmondanál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van állásom, és fizetésem, de munkám nincs. A napi teendőim az irodában maximum kettő-három órát tesznek ki, most nyáron pedig harminc-negyven percnél több feladatom nincs. Ilyenkor lehetne fecsegni a kollégákkal, de nem vagyok velük egy hullámhosszon (magyarul nem bírom őket). Egy barátom szerint ez az álommunkahely, szerinte legyek laza és szórakozzak. Na de ha munka helyett olvasok, filmet nézek, nyelvet tanulok, akkor mi a fenét csináljak a szabadidőmben? Hiányzik a munka utáni pihenés édessége... Szóval lelécelek, de kíváncsi vagyok, mások hogyan gondolkodnak erről.

43/N



2017. aug. 4. 21:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ilyen helyen dolgozom, napi 1 óra munka van mikor semmi napokig szerintem is borzasztó mert nem telik az idő, viszont én ezt film nézéssel, olvasással hidalom át, ha elég sok pénzt kapsz akkor én nem lépnék
2017. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, borzasztó dolog, valóban visszafelé megy az idő. Rengeteg filmet megnéztem már, és rengeteg könyvet kiolvastam, felkészültem (remélem) egy nyelvvizsgára, elvégeztem egy kreatív írás kurzust az elmúlt két évben, amióta itt dolgozom. Szóval mindamellett, hogy fejlesztem magamat, mégis rengeteg ez a szabadidő, és még ha fizetnek is érte (nem túl sokat), akkor sem élvezem már... haszontalannak érzem magamat. Gondolom, hogy azért létezik arany középút a "halálra-unom-magam" és a "két-ember-munkája-szakad-a-nyakamba" dolog között.
2017. aug. 5. 11:43
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
A 43-as utolsó :) vok. Aki a koron ertetlenkedett. Mondj fel akkor. Én pont nem tenném ugyanis nekem pont szó szerint a sok munka a bajom. Vágynek egy kis lablogatasra. Az viszont zavarna őszintén szólva ha nem birnam a többieket.
2017. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Persze létezik arany középút :)) Találd meg, mint írtad van tapasztalatod. Én is hiszek meg ebben.. Bár egyre kevésbé.. (43-as kor miatt problemazo )
2017. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nos igen, van tapasztalatom a dolgok másik oldalával is - minimálbérért napi 9-10 órát is melóztam. Eléggé különbözően gondolkodnak a munkaadók arról, hogy mennyi munkának kellene beleférnie nyolc órába... volt olyan főnököm is, aki szerint napi húsz perc szünetnek elégnek kell lennie, na akkor is utáltam az életet, mert hullaként zuhantam este az ágyba.
2017. aug. 5. 13:04
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok: ha lehet választani én inkább per pillanat a dögunalmat választanám de valószínűleg csak azért mert most az ellenkezője van. Egyik sem jó, viszont az arany középút megtalálása lehet hogy nem lesz egyszerű. Ha hiszel benne sikerül.
2017. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ha felmondasz, akkor írd meg nekem a mhelyed nevét, mert szeretnék a helyedre kerülni. Nem vicc. (UI: angol nyelvvizsgám már van)


44/N, Bp

2017. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a halálom, mikor 1-2 unalmasabb nap, hét jön össze. Én azt szeretem ha kicsit hajtani, pörögni kell, vannak feladatok. Persze a túloldal sem jó, mikor 2-3 embernyi munkát kell 1 emberként elvégeznem.


Amúgy én a helyedben elkezdenék kitanulni valamilyen szakirányt, kisebb munkákat vállalnék "maszekba" és azzal tölteném ki az időt.

2017. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%

10es

Tényleg elírtam.

De ki lehetett volna logikázni hogy 20-30 ezerrel többet kapjon az új munkahelyén mint a mostaninál. Így akartam írni.

2017. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutna a felmondás, ha jól kijönnék a kollégákkal, de annyira más bolygón élnek, mint én, semmilyen közös témát nem találok velük. Néha persze csevegek velük az aktuális bulvárcelebritás aktuális viselt dolgairól, meg a gyerekeikről, de rohadtul unom.
2017. aug. 5. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!