Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltatói jövedelemigazolás...

Munkáltatói jövedelemigazolás kiadása nem kötelező ha a munkavállaló kéri?

Figyelt kérdés

Ha áruhitelt akarok felvenni munkálttaói jövedelemigazolás kell.

Ezt a munkáltató állítja ki, szellős 1 oldalas dokumentum, kiállítása kb 2 perc....


Többedik kérésemre se adták ki, most nem, majd, vagy csak kerek perec nem és kész.

Ezért megkértem a hitelt adó bankot hogy hivatalos levélben kérje a munkáltatót a kiállításra.

Megküldték a levelet, 5 mnap múlva kellett jönnie a válasznak. Válaszra se méltatták a bankot.


És amíg nincs igazolás nincs hitel.

Nem értem: nem kötelező jövedelemigazolást adni ha kérem?

Miért nem adják ki? Nem feketemelós vagyok (tudtommal...)


2017. aug. 20. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez most mellékes... nem a témához tartozik. A lényeg az hogy egy ilyen piszlicsáré dolog miatt bukik majd egy munkáltató. Mert ugye eleve gyanús ha nem akar kiadni egy oylan igazolást amin arról nyilatkozik itt dolgozom és ennyit keresek.

Helyből gyanús miért nem akarja leírni mennyit is keresek?

Csak nem valami sumákság van a bejelentéssel?

2017. aug. 21. 12:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Annak könnyen utána nézhetsz.
2017. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Értsd már meg hogy neked nem lesz jobb ha a navot hívogatod. Nem kapsz kártérítést. Nem kapsz több pénzt, sőt csak kirúgnak.
2017. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Értsd már meg hogy neked nem lesz jobb ha a navot hívogatod."


Értsd már meg hogy

a) leszarom kapok-e kártérítést

b) kirúgni nem tudnak mert mint írtam ha rájövök hogy simlisség van azonnal megyek magamtól nincs ideje kirúgni

c) aztán miért is kizárt a kártérítés... hát ha már ott tartunk és bíróság lesz még az se kizárt hogy kártérítés...



És ugye (bár ezt egy gyökérnek hiába is magyarázom) nem az a lényeg mit kapok hanem az hogy a mocsok csaló munkáltatóm pofájába öntök egy vödört szart (ld navos bejelentés és büntetés). Na ez többet ér nekem mint akármilyen "kártérítés"....


Mi olyan bonyolult ebben?

nem értem.

Miért mit kéne tennem? Csöndben kussolni? Hát lófüttyöt.

Ahol lehet feldobom a céget.


Ha mindenki ezt tenné nem léteznének ilyen sutyerák helyek mert az összes zárva lenne már...

De ezt te úgyse bírod felfogni.

2017. aug. 21. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!