Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? Tényleg ennyire igényesek a mai fiatalok? Én úgy látom, hogy értelmes, jó szakmával rendelkezők is örülnek, ha van munkájuk. Nem hogy még 300-400 ezret keressenek.

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
#7: középkorúnak a 45 és 65 év közöttieket szoktunk hívni. Fiatalnak a kb. 20-tól 30-35-40 éves korúakat, ez utóbbi izlés kérdése. Szerintem egyzerűbb szimplán "felnőttnek" hívni, de semmiképp sem vagy középkorú a 30-as éveidben. /off
2017. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a cikkben bruttó bérekből van szó, másrészt meg én is teljesen mást gondoltam a jövőbeli lehetőségeimről 14-5-6 évesen, mint most.

Mondjuk én sokkal pesszimistább voltam, mint ami a valóság lett, de ez akkor is csak egy véleményeket gyűjtő kutatás volt.

2017. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt olyan osztálytársam a gimibne aki szart se tanult meg is mondta neki elég a kettes az állás nem gond mert a faternak vállalkozása van és ott neki biztos helye van/lesz és marha jól fog keresni.

Igaza is volt. Egy darabig. Fater szívproblémás lett kórház majd meghalt vállalkozás padlón vagyon elúszott a hitelezők mindent vittek, most ez az osztálytársam bolti eladó.


SZóval amit tizenévesen megálmodunk abból többnyire szar se lesz.

Kezünk a bilibe lóg felnőttként. Többnyire.

2017. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha sikeres vallalkozo csaladban nott fel a volt osztalytarsad utolso,akkor valamit nagyon elcseszhetett,plusz meg kellene lennie annak a gondolkodasi semaknak ami egy vallalkozot jellemzi,ezek szerint valami nem volt a helyen.
2017. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
52%

"ezek szerint valami nem volt a helyen."


A faternak volt agya csak elvitte a szive, az asszonyka agyatlan volt azért vette el a fater mert jó segge volt, a gyerek meg zéróagyú úrigyerek (volt) meg is lett az eredmény.

most 30-as korban a nincstelen anyjával szobakonyhában merednek ki a fejükből.

anyuci nem melózik életében se melózott semmihez se ért, de a pohár fenekét megtalálta.

a gyerek meg keresi a kemény bolti eladói álomfizetést a kettes érettségijével máshova nem is kell.

ennyi.

2017. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
34%
És ugye ez már jobb nem lesz, csak rosszabb... akár fel is köthetik magukat.
2017. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
33%
Látom a cikkből hogy nincs mitől félnie a mekiknek.
2017. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdo fejlesztok nalunk 300-350-el indulnak NETTO."


Nálatok lehet, nekem a bruttóm van ekörül 1,5 év fejlesztői tapasztalat után, Budapesten. Szóval azért nagyon nem mindenhol kap a kezdő fejlesztő 300 nettót... De a cikkben nem csak IT érdeklődésű emberek véleménye volt, szóval mindegy is.

2017. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

"#7: középkorúnak a 45 és 65 év közöttieket szoktunk hívni. Fiatalnak a kb. 20-tól 30-35-40 éves korúakat, ez utóbbi izlés kérdése. Szerintem egyzerűbb szimplán "felnőttnek" hívni, de semmiképp sem vagy középkorú a 30-as éveidben. /off"


Hát ez az, "szokás"... pedig 32 évesen már bőven életed középső harmadát éled a várható élettartam tükrében :)

2017. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%

nekem alig 30-asként mondták egy helyen hogy ők "nem ennyi idősre gondoltak" amikor jelentkeztem egy hirdetésre ahol fiatal de nem pályakezdőt kerestek. gondoltam nyerő helyzet 32-ként fiatal de nem pályakezdő vagyok.

nesez neked nem ennyi idős hát akkor mennyi? 25? és az nem pályakezdő .... vagy mi?

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!