Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? Tényleg ennyire igényesek a mai fiatalok? Én úgy látom, hogy értelmes, jó szakmával rendelkezők is örülnek, ha van munkájuk. Nem hogy még 300-400 ezret keressenek.

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
58%

"Látom a cikkből hogy nincs mitől félnie a mekiknek."



nem hát, a takony tizenévesek akik most főnöki bőrfotelt és nettó fél milliót vízionálnak maguknak, alig 10 évecske még annyi se és egy sor mellett /mekiben /stb találják magukat drodiként szar pénzért.


külföld? nem mennek azok. Zömük csak pofázik de nem megy. 100ból 90 marad.

2017. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
49%

Utolso miert vagy ilyen negativ?

Miert kell bantani masokat akik vagynak bizonyos dolgokra?

Pont ok nem fognak sor mellett allni,nagy tevedesben vagy.

Mert megtesznek mindent majd a sikerert.

2017. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

#19: a bpi várható élettartam átlagosan 76.5 év, ha harmadokkal számolunk, akkor 26 éves korodtól már az életed "középső harmadát" éled, szóval nyugodtan kijelenthetjük, hogy nem ezt hívjuk középkorúnak.


Ha viszont 5 felé osztanánk az életet, akkor a középső ötöd 46 éves kortól jönne, ami máris sokkal közelebb van a szó általános értelmezéséhez, és a matek is kijön. :)

2017. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
48%

"Miert kell bantani masokat akik vagynak bizonyos dolgokra? "


Azért mert már megéltem ezt azt és láttam egypár hajdani nagypofájút "majd ha felnövők janit" sőt hajdani éltanulót nagyreményű élportolót ezt azt akikből aztán szar se lett.

2017. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
76%

"Pont ok nem fognak sor mellett allni"


Pedig kénytelenek lesznek ha egy petákjuk se lesz és választhatnak vagy a droidmeló vagy a semmi...

hova a szarba kellenek majd? aki tanul tovább és diploma stb még az se biztos hoyg kell amimkor közmunkás voltam volt 3 diplomás közmunkás mellettem...

mire vitte a sok papírral? Szarra se.

2017. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
40%

@Mert megtesznek mindent majd a sikerert.

@


Ja PERSZE!!!! Mindent!!! Elég csak megnézni a PISA eredményeket uyge.... elég csak megnézni a nyelvvizsgák arányát a középiskolás korosztályban ugye (béka segge alatt) elég csak megnézni a magyar egyetemek hol vannak világ /EU viszonylatban (sehol...)


persze...

2017. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
97%

#26: az ugye megvan, hogy nem a gyerek a hibás a szar oktatásért, hanem az oktatási rendszer, közvetetten a kormány, tehát közvetetten azok, akik megválasztották a kormányt, az említett gyerekek szülei, illetve a szülők generációja úgy általánosságban? Szégyellheti magát mindenki 40 felett, hogy egy ilyen trágyadomb országot hagyott a gyerekeire, 30 évvel a rendszerváltás után, olyan történelmi lehetőségek időszakában, amire nem volt példa az elmúlt 100 évben.


Dől az EU-s pénz az országba, de ahelyett, hogy egy erős magyar KKV réteget támogattunk volna belőle, vagy színvonalas oktatásba fektettük volna hagytuk, hogy Mészáros offshore cégei hízzanak, Orbán stadionjai épüljenek tucatszám, meg Habony kokózzon belőle Ibizán. De ja, rohadjanak meg a saját gyerekeink, hogy szarul teljesítenek a PISA teszten.

2017. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
62%

" De ja, rohadjanak meg a saját gyerekeink, hogy szarul teljesítenek a PISA teszten."



Nekem te ne mondj semmit, én 15 évet voltam a hazai közoktatásban iksz iskolában tanárként.

Már otthagytam.

Azt a sok agyhalott semmire se jó hulladék alakot akivel a 15 év alatt találkoztam.. ott a net és még ahhoz is hülye hogy puskázzon róla mert annyira nem tudnak semmit hogy még azt se tudják mit kéne kipuskázni.


Mondom hálistennek már nem vagyok benne.

Napalm. Ide már más nem kell.

2017. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

" hogy egy ilyen trágyadomb országot hagyott"


Ne félj lesz ez még szarabb is.... ne félj ha majd az EU-s pénzcsapok elzáródnak/elkezdenek csöpögni majd akkor lesz csak nemulass.

2017. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha az EU-s pénzcsapok elzáródnak csak jobb lesz az országnak, mert végre nem lesz egy olyan bevételi forrása a hatalmon lévő elitnek, ami abszolút független az ország gazdasági teljesítményétől, és végre utat ad egy olyan kormánynak, akinek érdekében áll a saját országának gazdaságát erősíteni.
2017. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!