Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? Tényleg ennyire igényesek a mai fiatalok? Én úgy látom, hogy értelmes, jó szakmával rendelkezők is örülnek, ha van munkájuk. Nem hogy még 300-400 ezret keressenek.

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 19. 01:54
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Uram Isten! Mi ez a kommentáradat!


Köszi a válaszokat. :D


De egyébként jöhetnek még.

2017. okt. 19. 22:31
 32/41 anonim ***** válasza:
80%

2 dolgon akadtam fenn:


Miért lenne "igényes" dolog egy 300 ezres fizetés, ha már 4-6 évig tanulnod kell érte?

Mi az hogy a "mai" fiatalok? Mi már 15 éve fiatalon is ennyit szerettünk volna, nettóban. Ebből láttuk azt hogy jól meg lehet élni, hangsúlyozom, 15 éve. Azóta kétszer drágább lett az élet, egekben az albérlet árak, adó adó hátán.


Az sem mindegy hogy az index cikk nem írja hogy ezek bruttó igények, mert így jobban lehet uszítani a proli népet, hogy a "pofátlan" fiataloknak micsoda igényeik vannak.


270 ezer bruttó az 180 nettó. Rögtön nem olyan nagy "igény".

A 20-25 évesek körében a bruttó 400 pedig nettó 265 ezer ami szintén nem egy hatalmas összeg.


Persze az átlag proli úgyis azt gondolja hogy dögöljön meg mindenki aki több akar lenni mint egy csóró biorobot és k..va anyját hogy merészel nagyot álmodni és nem éri be havi minimállal, mert hát csak az az ember aki keveset keres.

2017. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
35%

"dolog egy 300 ezres fizetés, ha már 4-6 évig tanulnod kell érte? "



Bocsika én két egyetemet végeztem nem 4-6 évet tanultam hanem többet és.... 300-as fizetés???


Bttoban se!!!!


Még a 200 sincs meg bttoban se!!!


Pedig két diploma majdnem 20 éve a piacon a pályán és?????? És semmi.

Pedig nem egy zérótudású pályakezdő vagyok. Nem egy tanulatlan 8 elemis.

Ez van. Örülhetek hogy van állásom.

2017. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%

"ki aki több akar lenni mint egy csóró biorobot é"


Én is több akartam lenni több is lettem.... Aztán oda jutottunk hogy egy mezei biorobot többet kap mint én, aki per pill "közszolgálati és közbeszerzési pályázati szakreferens " (hangzatos mi???) vagyok egy állami cégnél, kemény nettó 120-ért.


NA AKKOR????

2017. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
77%

Csak az gond,hogy amikor valaki két diplomàt mond az biztos nem pl villamosmérnök MSc plusz MBA kombót említ,hanem àltalàban valami nem annyira piacképeset.

Egy villamosmérnök/mérnökinfó BSc+MSc aztàn egy MBA hozzà hàt nem havonta lenne a 300 nettóban hanem hetente vagy fél hetente.

2017. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
78%
#33: kitalálom, közszférában dolgozol. Mi több, a tudásod nem is versenyképes. Talált? Ha igen, akkor min lepődsz meg? Ne irigyeld már el a rendes fizetést attól, akinek a versenyszférában használható tudása van.
2017. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
46%

Vagy ez a màsik,hogy se versenyképes tudàs és közszféràban dolgozol.

Aki a közszféràban van az meg is érdemli ez van.

2017. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
59%

közszférában vagyok de voltam már másikban is na ott még ennyit se kaptam és még át is vertek a bejelentéssel szabadságokkal stb

itt legalább be vagyok jelentve kiadják a szabit.

2017. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
53%

Akkor képezd magad át piacképes szakmára.

Lépj,tanulj.

2017. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
49%

"Akkor képezd magad át piacképes szakmára. "


45 felett?? MINEK????????


Minek. Hova kellek én 45 felett akármilyen papírral pályakezdőként. Ha 35 lennék se kellenék a kutyának se.

Ne röhögtess.

2017. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!