Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mindig a proli munkát...

Miért mindig a proli munkát végzők panaszkodnak a borravaló miatt?

Figyelt kérdés
Benzinkutasok, pincérek, pizzafutárok. Mind olyan szakma, ahol kedvesnek kéne lenni és a kiemelkedő szolgáltatásért kapnának extra pénzt, béren felül. Ehelyett kb elvárják, mint akik szívességet tesznek azzal, hogy kiszolgálnak. Miért is?
2018. júl. 8. 19:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy köteles borravalót adni te gyö.kér! Mit sír ezen a szád már 1 napja? Ha tudnád, hogy működik a munka világa, akkor azt is tudhatnád, hogy az nem úgy van, hogy te majd kérsz magasabb bért, mert nem adnak. Ezért van ekkora hiány futárokban is, mert sokan ott hagyták a munkát és nincs másik ember a helyükre. Sokan meg kényszer helyzetben vannak és muszály csinálniuk mivel a számlákat fizetniük kell. Hihetetlen hogy ennyire érthetetlen agyhalott vagy. Gondolom mindig burokban éltél. Addig amíg tanultál ki voltál szolgálva anyuci álltal és ha most dolgozol és valóban jól keresel most meg benn possadsz a kis irodai szobácskádban és onnan szolgáltatod ki magad, de fing.od sincs mi van valójában és akik kiszolgálnak azok milyen helyzetben vannak. Téged csak saját magad kényelme érdekel és sír a szád abszurd dolgokon, szánalmas vagy.
2018. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
57%

21

A hangnemed nem teszi igazzá a mondandód.


Egyetlen dolgozó fizetését sem nekem dolgom rendezni,kivéve, ha azok az én alkalmazottaim.


A szalaggyári munkásokhoz odamégy a legközelebbi gyárba, és adsz MINDNEK havi vagy alkalomszerű juttatást, csak azért, mert 12 órát dolgozik?


Jaaaaa, hogy neeeeeeem .... Na, ennyi.

2018. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
21-es tökéletesen bizonyítja mennyire életképtelen senki proli az összes ilyen emberke. Kényelmes irodából dolgozom, és? Rengeteget tanultam érte.
2018. júl. 9. 13:04
 24/44 A kérdező kommentje:
Ja és képzeld, 2 év munkaviszonyom alatt négyszer emelték a fizetésem, mert nagyon nem szeretnék ha lelépnék. Abból kétszer adták, kétszer kértem. Bocsika:)
2018. júl. 9. 13:05
 25/44 anonim ***** válasza:
44%

Én vagyok az a diplomás ex-futár, akit leugattál valamelyik nap. Én is rengeteget tanultam a diplomámért, mégse érdekel senkit. Egyrészt. Másrészt meg elképesztő, hogy még mindig nem akadtál le a témáról, de akkor elárulom, hogy én is pontosan annyira nem értettem a borravaló létjogosultságát, mint te. Nos, csak annyit mondok: szívből kívánom, hogy egyszer rákényszerülj te is egy borravalós munka űzésére, és garantálom, hogy összemegy az a hatalmas pofád és egód. ;)


Ja és egy tipp: az ugye megvan, hogy megjegyzik a futárok a krónikus fillérbszókat? Aztán mit ad az élet, véééletlenül nem pont a magadfajták rendelésekor jelez az autó, hogy tankolni kell, nem pont akkor van dugó, nem pont akkor jön közbe valami halaszthatatlan? Hihetetlen, milyen kiszámíthatatlan az élet! :) Azt pedig szintén csak megsúgom, hogy futárt a pizzériák a legritkább esetben rúgnak ki, ugyanis ez talán az egyetlen olyan munkakör, amibe a szó legszorosabb értelmében nem találni embert egy hétvégénél hosszabb távra, szóval nyugodtan lehet pattogni a munkáltatónál.

2018. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%

25

Micsoda egy pitiáner sz.r hozzáállás ... Rohadt nagy bosszú meg hatalom, hogy késve viszed annak az ételt, aki nem tolja neked a nehezen megkeresett pénzét, csak azért, mert te képtelen voltál normális állást kikaparni magadnak ...


Nem érzed, hogy ez mennyire szánalmas meg nyomorult?

2018. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
26-os, hagyjad, ő egy diplomás futár. A világ legjobb vicce az ember:D
2018. júl. 9. 15:58
 28/44 anonim ***** válasza:
57%

Hideg a pizza?

Lehet jönni a következő adaggal, ezt meg viszed vissza!


Étterem:

szerinted hány olyan étterembe megyek be, ahol kötelező borravaló van?

2018. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
43%
Magas az a ló... csak nehogy egyszer leess. :)
2018. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Nem egyszer kuldtem mar enis vissza a hideg kajat. Nekem nem kellemetlen, dolgozz meg a penzedert:)
2018. júl. 9. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!