Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érdekes, hogy itt ezen az...

Nem érdekes, hogy itt ezen az oldalon ha szóba kerülnek a fizetések, mindenki 300-500 ezreket keres és mindenki diplomás?

Figyelt kérdés
A való életben még diplomasok is keveslik a fizetésüket,a nagy 300 ezres statisztikákkal ellentétben még mindig szarul keres az emberek többsége bőven 200-300 alatt.Profession vagy bármelyik oldalon is meglatszik az éhbéres szarszag,interjúkon is ha 200 nettót mondanak már jónak számít. Itt meg mindig mindenki többszázezres,milliós fizetésekről beszél és mindenki fiatal,mindenki diplomás . Nem érdekes egy kicsit ,hogy ide ennyi "mérnök,informatikus,programozó" jár?
2018. júl. 15. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
43%

De emberek. Mondok mást.

Állami közfogi program. Kb 5000 diplomás dolgozik benne jelenleg zömében kult közfogisként és kapják a nettó 70-et.

Nem hisszük el? Na akkor KSH vagy

[link]



és tessék megnézni.


Diplomás emberek nettó 70-ért.

Bp-en is.

Na?

2018. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
75%

egyrészt igen, aki keveset keres, az nem kérkedik vele, hanem csendben van.


a másik meg, h azért fenntartásokkal kell az olyan kijelentéseket is kezelni, hogy 500at-1 milliót keres.

kicsit azért furcsa, h itt a többség halálra keresi magát, miközben 2 mondatot nem tudnak értelmezni.

2018. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
57%

Eleve nem értem ezt a hülyeséget, aki szerint a "többség itt milliókat keres". Évek óta itt vagyok a GYIK-on de én sokkal többet látom a minimálbéres / közmunkás sírást, mint a fél millát kereső programozókat.


De ha így is lenne és én nézek rossz irányba mindig akkor is érthető:

A csóró közmunkás nem ér rá és lehetősége sincs itt lógnia GYIK-on. Míg a multi irodista (pl. a szállóige "programozó") meg ráér, mert nincs agyon terhelve, szellemi munka mellett mindig engednek némi kikapcsolódást, mert lehetetlen 8 órát lenyomni. Nyilván felnéznek ide ilyen emberek is. Ők meg jól keresnek és nem titkolják.

2018. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
80%
Én diplomával nettó 130at keresek eladóként egész napos munkával. Szégyen vagy sem, de még nem tudom merre kéne tovább lépnem.
2018. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
48%
Diploma nélkül keresek 140-150e-t árufeltöltőként...kéne egy okjs vizsga amivel jobban lehet keresni.... 200-250 nettóval tök boldog lennék...
2018. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
9# ezek mind taknyos húszonéves hülyegyerekek itt a zsebbpénzükre várva itt írogatják a baromsagaikat. Suttyók összejöttek a diákmelóból.
2018. júl. 16. 11:25
 17/62 A kérdező kommentje:
Írni nem tudnak olyan privatok jönnek de mindegyik mérnök meg IT bajnok :D
2018. júl. 16. 11:29
 18/62 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a pesti valóság és a GYIK törzsközönsége nem a nyírségi falvakból jön össze.

2018. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
25%

"Nem érdekes egy kicsit ,hogy ide ennyi

"mérnök,informatikus,programozó" jár?"


Szerinted kik hajlamosabban rendszeren netes fórumokat követni, órákon át gép előtt kockulni, a "pék,árufeltöltő,munkás", vagy a "mérnök,informatikus,programozó"? Akár munkaidőben, kinek van lehetősége időnként ránézni a gyk-ra, ki van szinte végig gép és net előtt, a "pék,árufeltöltő,munkás" avagy a "mérnök,informatikus,programozó"?

2018. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Itt vagyok munkaidőben,sem mérnök sem informatikus nem vagyok. Vagy szerinted csak az tud nappal ide írni aki egyetemet végzett vagy irodista?
2018. júl. 16. 11:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!