Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érdekes, hogy itt ezen az...

Nem érdekes, hogy itt ezen az oldalon ha szóba kerülnek a fizetések, mindenki 300-500 ezreket keres és mindenki diplomás?

Figyelt kérdés
A való életben még diplomasok is keveslik a fizetésüket,a nagy 300 ezres statisztikákkal ellentétben még mindig szarul keres az emberek többsége bőven 200-300 alatt.Profession vagy bármelyik oldalon is meglatszik az éhbéres szarszag,interjúkon is ha 200 nettót mondanak már jónak számít. Itt meg mindig mindenki többszázezres,milliós fizetésekről beszél és mindenki fiatal,mindenki diplomás . Nem érdekes egy kicsit ,hogy ide ennyi "mérnök,informatikus,programozó" jár?
2018. júl. 15. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
25%

Megismerem a stílusodat, mindig jössz jobbnál jobb munkaügyes kérdésekkel, aztán semmi nem elég jó.

De ha igaz is lenne:

Nem azt mondtam, hogy lépj ki a munkahelyedről és keress másikat, amíg rágod a küszöböt, mert kajára sincs pénzed.

Ha tudnád hány 50+ ember jár egyetemre, levelező tagozatra, hogy továbbképezze magát... De az OKJ-s képzések is nyitottak. Azért nem elérhetetlen árakon vannak ezek és 1-2 év alatt átképezheted magad valami életképesre, aztán ha találsz melót, akkor dobbanthatsz állampajtitól.

Ha víziközmű szektorban dolgoznál és megcsinálsz egy okj-s képzést és van benned tanulási hajlandóás, a képzés végén azonnal felveszünk nettó 200-as kezdőfizuért. 50 évesen is. No?

2018. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
47%

"Ha víziközmű szektorban dolgoznál "


Wtf.... hát hol másutt dolgoznék mint a víziközmű szektorban... soha életemben másutt se dolgoztam csak ott, oda születtem.

Az OKJvel meg ne kábíts huszonévesek is törölhetik a valagukat ezekkel a semmire se jó papírokkal. Nekem is van vagy 4 db ezekből.

2018. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
52%

"Ha tudnád hány 50+ ember jár egyetemre, levelező tagozatra"


Tudom!!! Ismerősöm is jár! És hogyan? Úgy hogy


-a cége fizeti fullban

- elengedi az összes órára vizsgára NEM a szabadsága terhére.... az órák a vizsgák munkaidőnek számítanak neki.


ÍGy én is járnék.

De amíg fogorvoshoz 1-2 órára is alig engednek el addig hova...

2018. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
64%
Ennek a szerencsétlennek írhattok bármit, mindenre lesz egy ócska kifogása.
2018. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
67%
figyu, akkor élj így fogadd el és élvezd a pénzed ne hisztizz
2018. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
28%

44. ahhoz képest egész sokat írsz ide, hogy egy perc időd sincs.

pedig lehet másképp is két diplomával (4-es voltam)

2018. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
56%

42 vagyok. Nem azt mondtam, hogy semmire sem jó, életképtelen okj végzettséget szerezz a semmire sem jó diplomáid mellé, hanem olyat, amit mi kérünk. Fél éve keresünk embert adott képzettséggel és nincs... :) Ha neked lesz, felveszünk, megmondtam.

És bizton állíthatom, hogy nem csak a mi szektorunk küzd hasonló munkaerőhiánnyal. Csak akarni kell, ennyi a titka.


Megjegyzem nekem pl. nem fizeti a cégem, mégis csinálom meló mellett a harmadik diplomámat. 90%-ban ilyenek vannak a képzésen.

2018. júl. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

"Megjegyzem nekem pl. nem fizeti a cégem, mégis csinálom meló mellett a harmadik diplomámat. "


Aha... és hogy jársz ÓRÁKRA ÉS VIZSGÁZNI HM? Mikor?

Mégis mikor vannak az órák hogy munkával nem ütközik? nekem amikor OKJ-n vizsgáztam, 1 rohad444 napot kellett megoldanom a vizsgára-majdnem kirúgtak miatta!!

2018. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
50%
Meg aztán miből? A nettó 120ból fizessen a 300.000-es tandíj /félévet?
2018. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
26%

És a végső kérdés: MINEK.

Hogy a meglevő 2 diploma mellé legyen egy harmadik ami pont arra jó mint a másik kettő? Semmire?

2018. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!