Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érdekes, hogy itt ezen az...

Nem érdekes, hogy itt ezen az oldalon ha szóba kerülnek a fizetések, mindenki 300-500 ezreket keres és mindenki diplomás?

Figyelt kérdés
A való életben még diplomasok is keveslik a fizetésüket,a nagy 300 ezres statisztikákkal ellentétben még mindig szarul keres az emberek többsége bőven 200-300 alatt.Profession vagy bármelyik oldalon is meglatszik az éhbéres szarszag,interjúkon is ha 200 nettót mondanak már jónak számít. Itt meg mindig mindenki többszázezres,milliós fizetésekről beszél és mindenki fiatal,mindenki diplomás . Nem érdekes egy kicsit ,hogy ide ennyi "mérnök,informatikus,programozó" jár?
2018. júl. 15. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted egyik diploma sem jó semmire? Te komolyan írod ezeket, vagy csak egy unatkozó troll vagy?
2018. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
44%

"Szerinted egyik diploma sem jó semmire?"


Én azt mondom azén diplomáim WC-papírok. És amit reményem lenne megszerezni (bölcsészvonal...) az uilyen trágyasemmi.


Belőlem a hajdani kettes matekommal 45 felett ne lesz már se mérnök se IT-s, de még orvos se.

Ami reményem lenne, a meglevő kettő bölcsészpapír mellé egy újat szerezni. Az menne!

Na de az meg minek.

Az előző kettő is mit ér szart se.

2018. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

# 52/


Egy jól ismert troll, nem kell vele komolyan foglalkozni. Néha közalkalmazott 2 diplomával, néha melós akit hónapok óta nem fizetnek ki, néha az isten tudja micsoda. Teljesen zavart szegényke.

2018. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
28%
I
2018. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
56%
Látom nem tudod értelmezni amit írok, én pedig nem fogom huszadszorra is elmondani ugyanazt, úgyhogy mehetsz másik kérdéshez trollkodni. :)
2018. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit mondasz? MIT?????? Komolyan nem értem. Mit?

Hogy tegyek le egy újabb WC papírnak is beillő semmi diplomát újabb évek alatt újabb súlyos százezrekért? De MINEK???? MIneK???

2018. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csinálj mást. De azért azt ne mondd, hogy képtelenség nettó 200 felett keresni.
2018. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
56%

NE WC papírt szerezz, hanem valamire való papírt, amivel keresni is lehet. Nem tudom mit nem lehet ezen értelmezni, elmondtam egy alternatívát, nem tetszett. Ahogy neked semmi nem tetszik se itt, se máshol, amikor éppen más szerepbe képzeled magad! :)

A 8 általánossal rendelkező fizikai munkavállalóink simán hazavisznek Budapest vonzáskörzetében nettó 250-300 ezret. Egy lapátos ember is megkeres ennyit egy nagyobb építkezésen. Meg a barátnőm manikűrösként is és a fodrász kolléganője is. Ha nem tetszik valami változtatni kell, nem itt skizoként reagálni hol jobbról, hol balról, mindig más személyiséggel.

A világon a legkönnyebb otthon ülni és sírni, hogy nekem milyen sz*r. Hát ha nem teszel ellene, akkor további boldog picsogós életet! :) És tényleg ez volt az utolsó válaszom neked.

2018. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

"8 általánossal rendelkező fizikai munkavállalóink simán hazavisznek Budapest vonzáskörzetében nettó 250-300 ezret."


Igen,ez a hazug "vállalkozó" duma. Te add már meg akkor légy kedves az elérhetőségeiteket. Hol visz haza betanított munkás 300 nettót?!

2018. júl. 18. 12:02
 60/62 A kérdező kommentje:
Pont ezektől a "jól fizető vállalkozóktól" szar az ország.Mindegyik 200-300 ezres fizetésekeről beszél amerre megy közben meg mind 120 nettóért dolgoztat éhbérért ,esetleg felette par tízezer ft feketepénz ami a kutya vacsorája . De ez a 300 nettó a legjobb ,igaz most ez a zsidesz agymosodája ,most ezt kell szajkózni a sok fideszfelszopónak is h jól tudjon továbvra is "vállalkozni".
2018. júl. 18. 12:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!