Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Határozott idejű szerződésemet...

Határozott idejű szerződésemet hosszabbítgatja a főnököm. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapra köti meg a szerződéseimet, majd hosszabbítja, amikor lejár. Májusban felmondtam, visszakönyörgött május végén, azóta megint ezt játszuk, ahogy május előtt egy éven keresztül. Jól keresek, ezért nem szeretnék váltani. Amikor megkérdeztem, miért nem kötünk már végre határozatlan idejű munkaszerződést, közölte velem, hogy “három évig biztos nem, mert megesküdtem”. Nem normális a főnököm szerintem, én meg már korban vagyok, szeretnék családot a közeljövőben. Mit tanácsoltok? Köszönöm a segítséget

25/L



2018. okt. 27. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tanácsoltok"


Ha a jövőbeni terveidbe ez nem illik bele, akkor válts, hiába jó a fizetés.

A Te munkahelyed jelenleg egy bizonytalansági tényező az életedben.


Vagy a következő "visszakönyörgésnél" csak akkor mondj igent, ha határozatlan időre szóló szerződést látsz előkészítve az asztalon. :)

2018. okt. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Határozott idejű szerződéssel még hitelt sem tudsz felvenni, ha úgy hozná az élet. Úgyhogy kb. semmire sem jó csak a bizonytalanságra.
2018. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Év végéig szól a munkaszerződésem, nem hosszabbítom meg.

Köszönöm az értelmes válaszokat!🙂

2018. okt. 29. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!