Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 130-as fizetés? Valóban...

Nettó 130-as fizetés? Valóban olyan vacak lenne ez? Mindenki f**kázza de jobbat senki se tud!

Figyelt kérdés

Olyan helyen vagyok ahol a fizetésem bruttó 195/nettó 130at kapok kézbe. És leépítés várható dec-ben vagyis elküldenek majd.

Kétségbe vagyok esve. Ismerőseim meg hüledeznek rajtam hogy idézem (ezeket ők mondják):

- mit sajnálsz te egy nettó 130-as melón

- ilyet bármikor találsz másikat és jobbat bármely bokorban

- ennyit már sehol se fizetnek ennél csak jobbat találhatsz

- hülye voltál hogy eddig is itt voltál ennyiért


És én meg mióta tudom a leépítést (május) azóta állást keresek. És mit találtam? Csomó helyet. De a bérek? Hát bruttó 140, 150, 160. Ezeket ajánlgatják. Max 180, de ott már 3 műszak és folyamatos munkarend vagyis se hétvége se semmi-bruttó 180-ért.


Vagyis ott tartunk hogy a lesajnált br 195/nettó 130-as melóm helyett nemhogy jobbat nem találtam hanem még ilyet se!

Most vajon az ismerőseim vannak eltájolva teljesen? Egy br 195/nettó 130-as meló lesajnálnivaló? MIkor mint az ábra mutatja nem jobbat még ilyet se találok helyette?


2018. nov. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez egy alomfizetes a lakossag 99.999999%a a ket kezet osszetenne érte
2018. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

" lakossag 99.999999%a a ket kezet osszetenne érte"


Már hol? Zimbabvében? Nigériában? Ott biztos.

2018. nov. 14. 11:29
 3/55 anonim ***** válasza:
43%

Megint a munkaügyis troll?


Ha mindenki talál rajtad kívül, csak te nem, akkor lehet, hogy a te készülékedben van a hiba.

2018. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon ha egy ilyen allast meghirdetnek ahol ennyire magas a jovedelem kb 2000000 jelentkezo van
2018. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

„Ha mindenki talál rajtad kívül,“


Mindenki? Ksh adat: EGYMILLIÓAN keresnek minimálbért.... KSH adat.

Mennyi munkavállaló is van össz? 3 millió? 4?

Na ebből egymillió minimálbéres. Negyede? Harmada? Szóval úgy tűnik nekem nagyon sokan nem találnak nem jobbat még ilyet se!


Egymilliónál több ember dolgozik minimálbérért


[link]


„Palkovics Imre, a Munkástanácsok elnöke a lapnak elmondta, hogy a legkisebb keresetekért a dolgozók nagyjából egyharmadát foglalkoztatják, „



Egyébként én személy szerint én valóban a két kezem összeteszem érte de azt is hiába, mert január 1-től nem lesz még ez se, és akkor vagy elmegyek bruttóban annyiért melózni mint amennyit most nettóban kapok vagy nézem otthon a 4 falat ingyen.

Más nincs.

2018. nov. 14. 11:37
 6/55 anonim ***** válasza:
14%

Tehát 3-ból 2 többet keres, mint a minimálbér.

A maradék egy jó része pedig minimálbérre van bejelentve, de jóval többet keres.


Szóval az emberek nagy részének sikerül. Neked persze soha nem fog és ez így is van jól.

2018. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
60%
Mihez értesz? Nem a papírt kérdezem, mert nekem se volt, mégis felvettek.
2018. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket az adagokat felejtsd el. Költözz Pestre, ha nincs szakmád, vállalj olyan melót, ahol 1 műszak van, közben neghúzod magad egy munkásszállön, közben estin vagy levelezőn leteszel egy szakmát, ha lehet, akkor egy érettségit is. Értelmes szakmával+érettségi, Pesten 3 hónap után, de legkésőbb 1 év után a havi nettó 250 ezret megkeresheted, túlórával 300-at is. 3-5 év után a nettó 300, havi 2 szombattal majdnem 400.

Törj ki a mocsokból ne ragadj le. Segíts magadon Isten is megsegít...

2018. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
27%
Ezert mondom a nett0 130 alom fizetes, nem tudom minek kötsz belém
2018. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
77%

8-as, ennek elvileg két diplomája van, meg valami FOS-a, nem tanácsért jár ide, csak cirkuszolni.


Amúgy meg vagy valami kölyök, vagy valami intézetis, aki valahogy mindig bejut a netterembe, pedig biztos le van tiltva róla.

2018. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!