Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 130-as fizetés? Valóban...

Nettó 130-as fizetés? Valóban olyan vacak lenne ez? Mindenki f**kázza de jobbat senki se tud!

Figyelt kérdés

Olyan helyen vagyok ahol a fizetésem bruttó 195/nettó 130at kapok kézbe. És leépítés várható dec-ben vagyis elküldenek majd.

Kétségbe vagyok esve. Ismerőseim meg hüledeznek rajtam hogy idézem (ezeket ők mondják):

- mit sajnálsz te egy nettó 130-as melón

- ilyet bármikor találsz másikat és jobbat bármely bokorban

- ennyit már sehol se fizetnek ennél csak jobbat találhatsz

- hülye voltál hogy eddig is itt voltál ennyiért


És én meg mióta tudom a leépítést (május) azóta állást keresek. És mit találtam? Csomó helyet. De a bérek? Hát bruttó 140, 150, 160. Ezeket ajánlgatják. Max 180, de ott már 3 műszak és folyamatos munkarend vagyis se hétvége se semmi-bruttó 180-ért.


Vagyis ott tartunk hogy a lesajnált br 195/nettó 130-as melóm helyett nemhogy jobbat nem találtam hanem még ilyet se!

Most vajon az ismerőseim vannak eltájolva teljesen? Egy br 195/nettó 130-as meló lesajnálnivaló? MIkor mint az ábra mutatja nem jobbat még ilyet se találok helyette?


2018. nov. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%

Ha ettől boldogabb vagy, találtál egy j-ly hibát. Most jobb? Nem szoktam használni ezt a szót, mert nem szoktam nyavalyogni. Na mindegy, befejeztem a további hozzászólások irogatását, mert édesanyám is mindig mondta, hogy hülyékkel felesleges vitatkozni. Mondhatnék akár még valami jótanácsot, de kútba kiáltott szó lenne, szóval au revoir!

(érdekes, hogy néha a sokdiplomások a legkorlátoltabbak. Fura)

2018. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen emberrel kar foglalkozni, kifogast mindig könnyebb találni
2018. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

[link]

Rögtön az első:

Kézi Autómosó Takarító Állás Nettó 270.000

2018. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Költözz Pestre, ennyi meg van oldva. Nem tudom akinek nem tetszik annak cuccolni kell.
2018. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Haburc ***** válasza:
Nézd! Valóban vannak olyan helyek, ahol nem nagyon lehet többet keresni, mint pl. Békés megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye. Nyilvánvaló függ a földrajzi elhelyezkedéstől is. De függ a végzettségedtől, milyen munkakörben dolgozol stb. Nyilvánvaló Pesten, Komárom-Esztergom megyében, Győr-Moson-Sopron megyében nem ez a jellemző. Az iparosodás miatt több munkahely van, ezért ott magasabbak a bérek is. Én is felköltöztem Tatabányára. Hát tetemes különbség van a bérekbe. Egyébként Békés megyei vagyok. Szakmunkásként jól lehet keresni ebben a régióba. Bár az operátorok sem keresnek olyan rosszul Kelet-Magyarországhoz képest. Nekem ez a tapasztalatom.
2019. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!