Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 130-as fizetés? Valóban...

Nettó 130-as fizetés? Valóban olyan vacak lenne ez? Mindenki f**kázza de jobbat senki se tud!

Figyelt kérdés

Olyan helyen vagyok ahol a fizetésem bruttó 195/nettó 130at kapok kézbe. És leépítés várható dec-ben vagyis elküldenek majd.

Kétségbe vagyok esve. Ismerőseim meg hüledeznek rajtam hogy idézem (ezeket ők mondják):

- mit sajnálsz te egy nettó 130-as melón

- ilyet bármikor találsz másikat és jobbat bármely bokorban

- ennyit már sehol se fizetnek ennél csak jobbat találhatsz

- hülye voltál hogy eddig is itt voltál ennyiért


És én meg mióta tudom a leépítést (május) azóta állást keresek. És mit találtam? Csomó helyet. De a bérek? Hát bruttó 140, 150, 160. Ezeket ajánlgatják. Max 180, de ott már 3 műszak és folyamatos munkarend vagyis se hétvége se semmi-bruttó 180-ért.


Vagyis ott tartunk hogy a lesajnált br 195/nettó 130-as melóm helyett nemhogy jobbat nem találtam hanem még ilyet se!

Most vajon az ismerőseim vannak eltájolva teljesen? Egy br 195/nettó 130-as meló lesajnálnivaló? MIkor mint az ábra mutatja nem jobbat még ilyet se találok helyette?


2018. nov. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
25%

Mielőtt összekeverne valaki ezzel a kamugéppel én egy másik 60% os vagyok!


Aki nem álomvilágban el hanem a valóságban.

2018. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
0%
Igy van iden is 104 %os a munkanélküliség es mindenki hazudik aki mast mond
2018. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
23%
Lúúúzer! Azért mert te nem látsz túl a saját nyomorodon, marhára nincs így. Nincs olyan ismerősöm, aki nettó 300 alatt keresne (Pesten). Az osztályvezető ismerősöm, csak egy konkrét példa volt, de nemegy ismerősöm van, aki nem a megszerzett diplomája szerinti szakmában dolgozik és nagyon jól keres. Persze van egy pár ilyen ismerősöm is te. Ugyanígy csak sír a szájuk, mint neked, de megmozdulni képtelenek.
2018. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a 400.000 létminimum alatt élővel, a 150.000 közmunkással, a kb félmillió bedőlt fizetésképtelen lakáshitellel, a kb 800.000 minbéret keresővel-folytassam? Éez ezek hivatalos adatok vagyis még kozmetikázottak is!


Vajon ezek a marsról jöttek vagy mi?

2018. nov. 15. 13:05
 45/55 A kérdező kommentje:

"de megmozdulni képtelenek."

ÉS HOVA mozduljunk ? Hova? A semmibe a közmunkába? A még szarabba?

2018. nov. 15. 13:07
 46/55 anonim ***** válasza:
23%
#44: képzeld nekem is volt svájci frank alapú hitelem. Nyavajogtam? Nem. Cselekedtem. Beláttam, hogy ezt nem fogom tudni fizetni, szóva eladtam. Még kölcsönt is kellett felvegyek, hogy ki tudjam fizetni a hitelt. Mehettem vissza albérletbe. De megoldottam. Kifizettem az adósságot, aztán belekezdtem megint. Most már saját házam van. Aki még mindig nem tett semmit a bedőlt lakáshitelével, az nem is akart tenni semmit. Ennyi. Se több, se kevesebb.
2018. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Hova mozdulj? Nemtom neked valami életvezetési tanácsadó kellene vagy mi, mert magadtól úgylátom életképtelen vagy.
2018. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
12%
Szégyeld magad #45! Ocsmány alak vagy.
2018. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

„ Ki éhezik?“


Ők.


[link]


A magyarok harmada él létminimum alatt


Tavaly a korábbi KSH módszertan és a KSH által felvett háztartási statisztikai adatállomány adatai alapján a létminimum egy főre jutó összege: 90 450 forint volt. Ez kétkeresős és két gyermeket nevelő háztartás esetében: 262 305 forint. A létminimum összege 2016-ban 88 619 forint volt.


Magyarországon 2017-ben ez alapján a háztartások 25 százaléka élt a létminimum háztartásra jutó összegét el nem érő bevételből. Ezek a háztartások nagyobb létszámúak, mint a létminimum felett élők, ezért a magyar társadalom 30 százaléka él olyan háztartásban, amelynek nincsen akkora háztartási szintű bevétele, amely fedezi a létminimum összegét.

2018. nov. 15. 13:11
 50/55 A kérdező kommentje:

"Nyavajogtam? Nem. Cselekedtem."


De az a cselekvés nem a hejjjjjjjesírási szabályzat tanulmányozása volt ugye?

2018. nov. 15. 13:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!