Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 130-as fizetés? Valóban...

Nettó 130-as fizetés? Valóban olyan vacak lenne ez? Mindenki f**kázza de jobbat senki se tud!

Figyelt kérdés

Olyan helyen vagyok ahol a fizetésem bruttó 195/nettó 130at kapok kézbe. És leépítés várható dec-ben vagyis elküldenek majd.

Kétségbe vagyok esve. Ismerőseim meg hüledeznek rajtam hogy idézem (ezeket ők mondják):

- mit sajnálsz te egy nettó 130-as melón

- ilyet bármikor találsz másikat és jobbat bármely bokorban

- ennyit már sehol se fizetnek ennél csak jobbat találhatsz

- hülye voltál hogy eddig is itt voltál ennyiért


És én meg mióta tudom a leépítést (május) azóta állást keresek. És mit találtam? Csomó helyet. De a bérek? Hát bruttó 140, 150, 160. Ezeket ajánlgatják. Max 180, de ott már 3 műszak és folyamatos munkarend vagyis se hétvége se semmi-bruttó 180-ért.


Vagyis ott tartunk hogy a lesajnált br 195/nettó 130-as melóm helyett nemhogy jobbat nem találtam hanem még ilyet se!

Most vajon az ismerőseim vannak eltájolva teljesen? Egy br 195/nettó 130-as meló lesajnálnivaló? MIkor mint az ábra mutatja nem jobbat még ilyet se találok helyette?


2018. nov. 14. 10:45
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

"aztán írd be, hogy junior és nézd végig mihez lenne kedved. "


1. Korom 44...., junior mi? 44 évesen....


2. mert az ugy eúgy műkdöik hogy "na nézzünk mihez lenne kedvem" és amihez kedvem van ott már gurul is a piros szőnyeg elém és teszik a seggem alá a széket... uyge? Mert ez csak rajtam áll ugye? Nem a cégeken hogy egyáltakén felvesznek-e hogy egyáltalán szóvba állnak-e velem.... ugye?

2018. nov. 15. 08:16
 32/55 anonim ***** válasza:
61%
Figyu nincs értelmes végzettséged, ne stresszelj élvezd a kiemelkedő fizetésed
2018. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, húgy értelmes végzettség? Persze it csak az it más a világon nincs is mi?
2018. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
az ertelmes vegzettseg az itt a gykn azt jelenti: ami neked nincs... mindegy mid van ha nem talalsz vele melot akkor az nem"ertelmes" vegzettseg....bha oreg vagy fiatal kell ha fiatal akkor oreg kell ha no vagy ffi kell ha ffi vagy akkor no.... mindegy csak valamixszar duma lehessen hogy " azzeeee nem merrrrrr" ....
2018. nov. 15. 09:54
 35/55 anonim ***** válasza:
Persze, így van. De mi mást vársz egy anonim troll fórumon?
2018. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

#29-es válaszomra egyértelmű volt a reakciód a 31-es hozzászólásodban kérdező. Mondhatni borítékolható volt, tudtam, hogy ezt fogod reagálni. Felismerem ezt az embertípust. Arra sem vetted a fáradtságot, hogy megnyisd a linket. Na hát jó nyavajgást és részvétem az ismerőseidnek.

Ui.: Csak szólok, hogy valaki 44 évesen országot vált. Egy ambíciózus ember 2 diplomával és nyelvtudással 44 évesen pedig már minimum csoportvezető, de inkább osztályvezető millás fizetéssel. Tökmindegy milyen az a diploma. Van egy ismerősöm, akinek bölcsész diplomája van és IT fejlesztési osztályvezető.

2018. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk ezeket a dumákat "van egy ismerősöm" lóf***sztr van neked ismerősöd. És ha van is akkor mi van? semmi. 1000000ből van 1-2 ember aki ilyet is meg tud oldani a többinek meg ott a lószar a semmi a nettó 120-as pénz és örülhet hogy van melója.

Van ismerősöd lósz***rt van.


Nekem meg van ismerősöm aki 8 elemivel autókereskedő volt marha jól ment neki, aztán a nav rátenyerelt a csávóra és több év börtön. Na tessék.

Na és akkor mi van? Semmi.

2018. nov. 15. 12:06
 38/55 A kérdező kommentje:

"csoportvezető, de inkább osztályvezető millás fizetéssel."


Én NEM AKAROK semmiféle vezető lenni se "millás" (az mi is.... mindegy) se semekkora bérrel. Nekem tök megfelel egy sima beosztotti feladatkör ámde jó lenne ha megkeresnék két diplomával és 20 szakmai évvel a hátam mögött annyit mint egy teszkós árufeltöltő.

2018. nov. 15. 12:08
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
NYAF-NYAF
2018. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki ájtís, mindenki vezető, meg millás nagy ember. Jah. Aztán közben ezreket lakoltatnak ki, élnek omladozó házakban, tömegek munkanélküliek vagy közmunkások gyerekek éheznek.


Csak álmodozol ezekről a dolgokról#36 amikről beszélsz. A nagy valóság az a 130 ból küzdelem a túlélésért.

2018. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!