Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet lenne ha otthagynám...

Jó ötlet lenne ha otthagynám a gazdasági egyetemet és rendőrnek jelentkeznék?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 19:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

A jómódnál fontosabb a nemes ügy.

Mellesleg én nem költök ruhákra,nem járok nyaralni,nem járok szórakozni,5 éve hordom ugyan azt a pulcsit és 7 éves szakadt cipőben járok.Nincs is szükségem akkora fizetésre,úgysem vennék belőle semmit

2018. nov. 14. 23:23
 12/36 A kérdező kommentje:
De közgázzal se fogok jómódban élni,mert nem vesznek fel sehova se vele.Nem fogok átmenni a többkörös állasinterjúkon úgy,hogy semmi motivációm nincs hozzá
2018. nov. 14. 23:24
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Nemes ügynek tartod a trafipaxozást 30-as táblánál, megközelítőleg 0 jogkört amikor boxosokkal kell intézkedni, amikor kiküldenek kilakoltatni a nyugdíjasokat, amikor közúti ellenőrzéskor mindenképpen kell teljesíteni a limitet ha nincs más a teljesen szabályosnál kell találni valamit, tüntetéseken védeni a bohócokat.

Gyerekkoromba én is rendőr szerettem volna lenni, mára már rég leszereltem volna és inkább kukásautón lennék.

Pedig eredeti formájában szép hivatás.

2018. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Igazad van utolsó,de egy Sztojka bodzaszedőt nem mernènek egrecéloztatni egyáltalàn.

Vagy a Hős utcàba bemenni se merne.

De tovább megyek betörèsnèl hamar lezárjàk a nyomozàst.

Ennyit a rendőrökről.

2018. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Akkor legyél rendőr. 200-as fizóval ha elégedett vagy, akkor nosza. Én 10 éve kerestem ennyit.
2018. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egyetemen hallgatok közgazdaságtudományt. Amit én ajánlok:

Fejezd be az egyetemet, és diplomázz le! Hogy legyen egy fix képesítésed. Majd utána menj rendőrnek! És aztán ha évekkel később akár azt mondod hogy több fizetést szeretnél, és mégsem tetszik a rendőr munka, elhelyezkedhetsz a diplomáddal. Tény hogy egy rendőr nem keres sokat, míg gazdasági diplomával egy jó cégnél hazaviszel nettó 400-at.


Szerintem ne add fel az álmod, ha az az álmod hogy rendőr legyél: csináld! A lényeg hogy azt csináld amit szeretsz, és boldogan járj dolgozni. De ha az egyetemet elkezdted, szerintem fejezd be.


Sok sikert!:)

2018. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

De leszek 23 éves mire befejezem.23 évesen kezdjek újra bele egy 4 éves alapszakba?Akkor 27 leszek mire végzek,én már dolgozni akarok.27 évesen kéne szolgálatba állnom.

Meg mondtam,ahhoz hogy felvegyenek valami komoly jól fizető céghez,többkörös állásinterjúkon kell átmenni.Ha meg nem érdekel,nincs is hozzá semmi motivációm hozzá,nem fognak felvenni.

A lányok meg oda vannak a rendőrökért.

2018. nov. 15. 16:11
 18/36 A kérdező kommentje:

Meg mi az,hogy nem keres sokat egy rendőr??Tisztnél 200 a kezdőfizetés plusz erre rájön mindenféle juttatás,kafetéria

Olyan munka meg nem létezik amiért megérdemel valaki 400 nettót.Inkább adnának többet a munkásoknak

2018. nov. 15. 16:13
 19/36 anonim ***** válasza:
Remélem ez már csak trollkodás.
2018. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok:

Hát figyelj, ha neked 200 ezer jó fizetésnek számít akkor menj rendőrnek. Én elhoszem hogy mindenkinek mást takar a “jó fizetés”, de azért 200 nem annyira számít jónak... egy jobb albi rezsivel 150-160. Ha van autód, még azt kétszer megtankolod és volt nincs fizetés.


Nyilván én nem mondom hogy nem lehet élni havi 200-ból, sokan még kevesebből is elvannak, de szerintem hogy valaki normál életszínvonalon tudjon élni ahhoz kell nettó 300.


Illetve, ha az egyetem ennyire nehézkesen megy minek jelentkeztél?

2018. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!