Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet lenne ha otthagynám...

Jó ötlet lenne ha otthagynám a gazdasági egyetemet és rendőrnek jelentkeznék?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 19:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mutass valamit, aminek nincs hátránya.
2018. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem fognak felvenni üzleti végzettséghel sehova.Úgy értem hogy egy többkörös állásinterjún a HR-esek kiszűrik hogy magasról szarok a cégre és nincs hozzá semmi motivációm.A pénz és a karrier egyáltalán nem érdekel,csak valami hasznosat akarok csinálni a társadalomnak.
2018. nov. 19. 13:13
 33/36 anonim ***** válasza:
90%
Az nem viza tárgya, hogy ha nem szereted amit csinálsz, akkor annak semmi értelme. Számomra az a döbbenetes továbbra is, hogy belevágtál egy egyetemi képzésbe totális információhiánnyal.
2018. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem hogy mit keresel az egyetemen. Csak random jelentkeztél egy egyetemre, lesz ami lesz alapon? Azért nem tudom, lehet én vagyok idióta, én most vagyok másodéves az egyetemen, de nagyon nagyon megnéztem hova jelentkezek és mire számítsak.

A másik hogy egyetemi diplomával is tudsz hasznosat tenni a társadalomnak. Nem is keveset. Például orvosok.


De mindenképp hagyd ott az egyetemet, főleg ha államilag támogatott szakon vagy, és add át olyan embernek a helyet aki leszeretne diplomázni, és érdekli őt a dolog. Mert így feleslegesen foglalasz egy helyet, és feleslegesen költ rád az egyetem.

2018. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Csak foszkra járok,nem kapok diplomát.

Mondtam én azt hittem,hogy a közgazdász ért a politikához meg hogy hogyan működik a gazdaság.De itt vállalkozókat képeznek,nem olyan közgazdászokat amire én gondoltam.

2018. nov. 19. 20:51
 36/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nagyrészt csak azért jelentkeztem ide,mert ez van itt a városban.Nekem nincs pénzem hogy elmenjek Pestre meg albérletet fizessek
2018. nov. 19. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!