Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félévente 250 e Ft diákhitelt...

Félévente 250 e Ft diákhitelt megérheti-e felvenni, visszatérülhet-e?

Figyelt kérdés

A munkaerőpiacon ezzel:


a.) Magyarországon 130 e Ft-ot keresnék.

b.) Angliában 3x ennyit kb.


Külföldöt tervezek.



2019. jan. 24. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem mondtuk, hogy kamu vagy.

Hát ez egészségügy valóban nem a legjobb, de még így sincs minden veszve.

Nem állami kórházba kell menni közalkalmazottnak, ma már egyre több magánintézmény van, biztos találnál helyet.

Ápolóként meg kint még jóval többet is kaphatsz, mint ahogy azt írtad.

2019. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Menj intenziv osztalyra, ott joval tobbet keresnek. Baratnom is apolo, eve Szegeden 180 netto plusz tulora volt a fizetese. Budapesten minimalis tuloraval a 300 eft netto megvan egy intezivesnek. Magan korhazban tulora nelkul megvan. Nem olyan rosszul fizeto szakma az, csak jo helyre kell menni. Magan korhazba jo eselyeid vannak ha tudsz angolul vagy nemetul.
2019. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Nem arra gondoltam hogy kamu vagy. Azert irtam hogy meg a diakot sem erdemes kivaltani, mert butasag azert penzt kiadni, hogy utana eleted vegeig minimalbert keress. Nem tudtam mi a leendo szakma. Ha az apolora meg csinalsz egy eu. menedzser msc-t, vezeto apolokent nagyon jol lehet keresni.
2019. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11-es. Igen, lehet kicsit keveset írtam a 3x130 e Ft-tal. Szerinted is kapnék többet?
2019. jan. 24. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!