Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerződésbontás után rosszul...

Szerződésbontás után rosszul fizettek ki?

Figyelt kérdés

Kérem szégyen engem ezen a héten, délelöttre mentem dolgozni, a munkaidőm 13:45-ig tart és 13:00-kor behívtak a HR-re hogy közöljék viszollátás. Na most nekem erre a hónapra utaltak 25.239 forintot úgy hogy szabadságon voltam múlt héten és előtte pénteken is. Mindez próbaidő alatt. és akkor alább mellékelném a bérlapot, legyen kedves valaki tájékoztatni engem hogy ez most így korrekt-e vagy pedig nem szerettek volna fizetni. Köszönöm.


[link]



2019. márc. 14. 12:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
#29: Januárban kezdtem a munkát, köszi hogy te egy picit értelmesebben állsz a dologhoz.
2019. márc. 14. 19:09
 32/33 anonim ***** válasza:
49%
A tisztelt kérdezőhöz hasonló munkakerülőktől mentsen meg az Isten. Aki meg védi őket, hát azoknak kívánok ilyeneket, minden életterére, szomszédjának, barátnőjének... Amúgy a kérdező személyisége megértéséhez elég az első mondatát elolvasni. SZÁNALMAS!!!
2019. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. A munkáltató megígérte/megadta a szabadságot (szóban), utána pedig már "letagadja", nem óhajtotta kifizetni mégsem. Meggondolta magát.


Ha tényleg "megadta", akkor erkölcstelen amit tett még akkor is, ha Te nem vagy éppen a legideálisabb munkaerő.


"legyen kedves valaki tájékoztatni engem hogy ez most így korrekt-e vagy pedig nem szerettek volna fizetni."


A MÁSODIK...

2019. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!