Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A piramisjátékkal és MLM...

A piramisjátékkal és MLM üzletekkel mi probléma?

Figyelt kérdés
Mindenkit annyira lehet átverni amennyire engedi. Ha egy felnőtt ember hülyeségre költi a pénzét ahhoz a bíróságnak mi köze?

2019. ápr. 9. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
És pont ugyanez a helyzet a cannabissal is.
2019. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:

"Azért ne gondold már, hogy az évezredek óta elismert gyógynövények, mint a kamilla, az aloe vera és társaik nem fogják kifejteni jótékony hatásukat, csak mert egy idióta, pénzhajhász üzletemberekből álló csoport és egy korrupt hatóság egymással karöltve megtiltják nekik! :D :D :D"


[link]


Szerinted mennyire vagyok érintve, kamilla, aloe vera termékkel és azok jótékony hatásával termelőként és forgalmazóként?? :-) Melyik az az egy hatóság? Nevezd már meg,aki azt állítja nincs jótékony hatása a növényeknek :-))


Egyszer sem kaptam bírságot, vagy tiltást jótékony hatás kifejtés állítása miatt. Simán forgalmazhatók szabadon - még a cannabis is! - , csak a szemináriumokon hallottak alapján pofozzátok a magatok által generált "gyógyszermaffia" szalmabábot. :-))


[link]

2019. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:

Bak,


Félrebeszélsz. :D :D :D

2019. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:

Az nem én vagyok :-) Mlm-ben szokás a valóban "büntetendő" gyógyhatást keverni a jótékony hatással :-))


Aki ezzel foglalkozik - mint pl. ő is - az nem keveri ezeket, hiába hogy ebből él.


"Figyelem! A gyógynövényes teakeverék szervezeted öngyógyító folyamatait segíthetik elő, ám az orvosi vizsgálatokat, ellátást és az esetleges gyógyszeres kezelést nem helyettesíthetik."


[link]

2019. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:

Bak,


Az én környezetemben senki nem keveri. Az általam képviselt cég sem.


Te hoztad fel a témát, bár szorosan nem kapcsolódik a kérdező által felvetett kérdéshez.

2019. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:

Hát igen, ebből is látszik a szűk látókör sok mindenre lehet jó. Csak a világ kicsit tágabb ettől :-)


Pl. szűk látókörrel a cannabis sem gyógyhatású, kicsit szélesebbre tárva a szemellenzőt, meg Ausztriában is tudnék jó pár helyet mondani, ahol legálisan üzletben beszerezhető, Hollandiáról meg aztán nem is beszélve, míg itthon a sz.rszemét hivatal... meg különben is "gyógyszerlobby"... :-))


Ahogy a kyani esetében sem arról volt szó, hogy az áfonya, vagy a lazac ne lenne egészséges, meg jótékony hatása. Nem azért büntették meg, csak hát amit az mlm ügynökök terjesztenek róla az nem ez. Mint ugye flpben is nem ritkán hallani, hogy milyen tüneteket gyógyít, vagy épp rákból hogy jött vissza az akiről lemondott az orvosa - az meg már gyógyhatás. Így lehetne ezt standardizálni is, tudod kb mint dsa etikai kódexben, ami nem csak a környezetedre érvényes hanem úgy unblock, a sok kókler miatt.


Mondjuk ha ezt nem itthon , -mert ugye sz.rszemét hivatal és hatóság és gyógyszerlobby, hanem más országban terjeszted, akkor meg már megint gyógyhatású? :-)


Csak kicsit tájékozottabbnak kell ehhez lenni a világ működésében, máris másabb a gyerek fekvése. Vagy végülis nem muszáj, jó az a kata kezdő mlmes vállalkozóknak ... meg különben is gyógyszerlobby - aztán hogy miért jó ezek alapján széllel szemben vizelni, mint üzleti lehetőség... Biztos jó ok van rá.:-))

2019. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:

"...miért jó ezek alapján széllel szemben vizelni..."


Ezt biztosan tudod, hisz folyamatosan ezt csinálod. Nem véletlen, hogy ebben vagy a legjobb.

2019. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:

Ha azt tenném nem bővülne folyamatosan a tev köröm meg a telephelyek száma a nettó árbevétellel arányosan nemde?!😊


Olvasgasd még a linkelt oldalt az érvelési hibàkról kyosaki mellé önfejlesztésnek 😊

2019. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az én életem rég kész van, Kiyosaki és Rex jó munkát végzett.


Nekem nem kell állandóan változtatgatni meg bővítgetni a tevékenységi köröm, anélkül is bőven hétszámjegyű a havi jövedelmem, s nem egyessel kezdődik. Meg nem is kettessel. :D Ja, és hármassal sem.


Van néhány tevékenység, amiben profi vagyok, s nem kell elapróznom a figyelmem.


Egy seggel nem tudsz száz lovat megülni.

2019. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:

Nem is nekem kell megülni mindet.


Na akkor már csak egy kicsit kell dolgoznod és utolérsz 😉

2019. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!