Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A piramisjátékkal és MLM...

A piramisjátékkal és MLM üzletekkel mi probléma?

Figyelt kérdés
Mindenkit annyira lehet átverni amennyire engedi. Ha egy felnőtt ember hülyeségre költi a pénzét ahhoz a bíróságnak mi köze?

2019. ápr. 9. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

Oké,31-es akkor meséld el mit kell csinálni.


Komolyan érdekel,mond el.


Mert én ezt látom,írj névlistát,hivogasd az ismerősöket persze ne mond el őszintén,hogy MLM üzlet hanem találj ki valamit, kezd el dicsérgetni milyen jó okos bla bla bla,hogy érzi magát,természetesen ha nem láttad 20 éve semmi baj,hívd el kávézni és ott szintén nem beszélünk MLM-ről,hanem mézesmadzag megy.



Mondom akkor mond el mit kell csinálni.


Nekem olyan volt,hogy le akartak rángatni Velencei tóhoz egy nő, a hülye Amwayvel,de érdekes nem mondta el hova hívna.

Ezeket nyomatta:

- Üdvözlöm XY!

Facebookon láttam és azt is hogy online világban mozog,IT-s vagyok ezt látta,olyan embereket keres a vállalkozásába akik céltudatosak,ambíciózusak,piacvezető céghez, de ez komoly ezért tárgyalásra utazzak le Velencei tóhoz.

Amikor rájöttem MLM,szépen kiosztottam,hogy nekem erre nincs időm és utálom,köszönöm a lehetőséget de nincs erre időm zargatni a barátaimat a hülye gagyi túlárazott vacakokkal.


Persze akkor se állt le hanem nyomatta.


Na akkor miért nem lehet pacekba elmondani hova kellene menni meg mi a feladat.


Válaszolsz erre?

2019. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:

#32


Erre csak ő tudja a választ, őt kellene megkérdezned.

2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

De akkor te hogy csinálod?

Mert eddig mind ezt nyomatta a mézesmadzagot.


Konkrétan elmondod MLM rendszer és ezt ezt kell csinálni?

Telefonban is őszintén?


Nekem nem volt eddig ez a tapasztalatom hanem húzták az időmet.

2019. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
Ugye, nem gondolod, hogy most itt egy kommentben leadok egy fél-, egynapos képzést + tréninget? :)
2019. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

Beszállnék én is, ha lehet. Igaz, még nem vagyok benne olyan nagyon régóta, de a feleségem már 4 éve csinálja.

Az életünket szívesen megmutatom, ha erre jársz nyugodtan eljöhetsz hozzánk, privátban megadhatom az elérhetőséget. Nagy dologra nem számíts, elég rendesen mínuszról indultunk, meg a látszatra sem adunk annyira (normál ház, normál kocsi,stb). Az jutalékunk egy részét a régi kölcsöneinkre költjük, egy másik részét a 3 kicsi gyerekünkre. De nem is az alapján kell megítélni valakit, hogy hogyan költi el a pénzét. A banki kivonatokból látszik a jövedelem, az a lényeg. Azt is szívesen megmutatom.

Ha már az életmódra vagy kíváncsi, akkor számomra sokkal fontosabb az, ahogyan élünk. A cégünk étrend-kiegészítőkkel is foglalkozik, így ezeket mi is használjuk. Plusz nagy figyelmet fordítunk a táplálkozásra. Ennek meg is látszik az eredménye, a gyerekeink nem hiányoznak az iskolából, óvodából. (Ha erre jársz, akkor meg tudom mutatni a jelenléti lapjukat is.)

És ezzel el is érkeztünk a mi MLM módszerünkhöz: nem kell névlista, nem kell hívogatni senkit. Az emberek, akikkel találkozunk és beszélgetünk előbb-utóbb úgyis felhoznak egy olyan témát, ami kapcsolódik az életünkhöz. (Beteg a gyereke, ő túl kövér, stb) Ekkor elmondjuk, hogy mi erre tudunk megoldást, ha akarja, akkor próbálja ki ő is. Így épül a hálózat.

Sajnos sokan vannak, akik nem értik a lényegét és azt hiszik, hogy itt termékeket kell árulni. Az MLM (sajnos) erre is lehetőséget ad, de így elvesződik a lényege: a multi-level.

Ha én eladnék valakinek egy terméket, akkor azon nyernék mondjuk 100 forintot. Ha ezért egy órát kellene győzködjem, akkor 100 forint lenne az órabérem. Ezért nem érdemes hozzákezdeni. (sajnos sokan vannak, akiknek ez is megéri)

Ha viszont az illető elégedett az eredménnyel, akkor tovább fogja ajánlani másoknak is. Még akkor is, ha nem szándékszik egy vasat sem keresni vele. Ha az a másik is rendel magának 100 forint értékben, akkor nekem már 200-as lett az órabérem ... és így tovább. És mivel elégedettek a termékkel, valószínűleg jövő hónapban is fognak rendelni maguknak, amiért én már nem kell tegyek szinte semmit, tehát az a kezdeti 1 óra munka után az órabérem igencsak megnőtt.

Ha a cégünknek rossz termékei lennének, akkor senki sem ajánlaná tovább, így csak a házalós megoldás maradna. Az viszont nem éri meg hosszú távon.


Szívesen válaszolok bármilyen további kérdésre, így még én is tanulok belőle.

2019. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:

"Az emberek, akikkel találkozunk és beszélgetünk előbb-utóbb úgyis felhoznak egy olyan témát, ami kapcsolódik az életünkhöz. (Beteg a gyereke, ő túl kövér, stb) Ekkor elmondjuk, hogy mi erre tudunk megoldást, ha akarja, akkor próbálja ki ő is."


Na igen, mert ezek az mlm rendszerben értékesített vackok pont arról híresek, hogy védenek minden betegség ellen, lefogysz tőlük, de még a 20 éve meghalt nagymama is kikelt tőle a sírjából...

2019. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:

@14:31


Nem védenek minden betegség ellen, szerintem nem is létezik olyan dolog, ami véd minden ellen. Viszont van egy közösség, sok ember, akik ezeket a termékeket használják. Ha van valami gondod, vagy csak változtatni szeretnél az eddigi életmódodon, akkor ezeket az embereket meg lehet nézni, hogy ők hogyan élnek. Ha nekik bevált, akkor lehet, hogy neked is. Garancia nincs rá, és főleg, ha csak a termékektől várod a változást, akkor csalódni fogsz. Az egész életmód kell hozzá, hogy ne is ess vissza abba a helyzetbe, ahonnan jöttél. Ebben tud segíteni neked az a csapat. Vagy megnézed azokat az embereket, akik lefogytak. Beszélgetsz velük. Nehogy azt hidd, hogy ők mindannyian csak és kizárólag azért fogytak le mindenféle titkos módszerrel, hogy rád tudjanak sózni valami vackot. Főleg, hogy elég nagy a valószínűsége, hogy vannak közös ismerőseitek is.

2019. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
Akkor meg semmi szükségem nincs ezekre a termékekre, ha életmódváltással ezek nélkül is eredményeket érhetek el.
2019. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.

Az életmódváltás és az étrend kiegészítők együttesen segítenek.

Mi kipróbáltuk mindkettőt külön-külön is, de nem volt annyira eredményes. Egy könyvet tudnék már írni róla. Ha tényleg érdekel, valahol kifejtem.

2019. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
Ez ugyan az az átverés, amikor a "súlycsökkentő" kamubogyók mellé oda írják hogy "az étrend-kiegészítő nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot."
2019. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!