Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális azt várni...

Mennyire reális azt várni hogy elúszott szabadságot majd a munkáltató megtérít pénzben ahogy a törvényben van?

Figyelt kérdés

A törvény ugye úgy szól hogy ha én kiveszek szabadságot és a cég rábólint majd utólag akár 1-2 nappal a szabi előtt akár folyamatában a szabi alatt lefújja az egészet, ezt megteheti joga az van hozzá, de akkor az összes ezzel kapcsolatos káromat téríteni köteles.


eddig a jog.



Én meg a gyakorlat oldaláról kérdezem: vajon mennyire reális azt várni hogy ebben a helyzetben a cég akár 1 fillért is térít nekem?


ezt úgy kérdezem hogy én már KÉTSZER IS voltam ebben a szituban és kétzser úszott el a szabim a befizetett nyaralásom a cég miatt (volt hogy a nyaralás előtti napon sztornózták az egészet...)

Soha 1 fillért se kaptam. Ha erősködtem volna, még ki is rúgnak és akkor se pénz se állás.

Így hogy kussoltam legalább az állás maradt.



Ezért kérdem mennyire reális jog ide vagy oda hogy ilyen szituban a cég majd fizet nekem kártérítést?


2019. ápr. 23. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1) Érvényesítsd a jogaidat a munkaügyi bíróságon

2) mondj fel és dolgozz máshol



Tudjuk, egyik sem jó, mert te ott AKARSZ dolgozni, mert amúgy büdös a munka és ott semmit nem kell csinálnod. Lári Fári rutyutyum.

2019. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó verd ki gyorsan a répát rádfér!
2019. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!