Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 600-700 ezer Ft...

Havi nettó 600-700 ezer Ft fizetés milyen életszínvonalat biztosíthat?

Figyelt kérdés

Egy egyedülálló, gyermektelen, vidéki megyeszékhelyen élő 40 éves férfinak?


Úgy értem azt hogy milyen életszínvonalat biztosíthat, hogy ennyi havi bevétel mellett mi az a költés ami még biztonságos, nem pengeélen táncol, stb.


Milyen autó, lakás, ház, stb.



2019. máj. 1. 13:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
24%

Megjöttek a személyes pénzügyesek... :D Mint feljebb írtam, a preferenciáidtól függ. Én nagyjából a kétszeresét keresem, és most veszek 20 milliós kocsit. Szerelési költség nem nagyon lesz, mert ott a garancia és integrált szervizcsomag. Utána pedig amúgy is eladom. A "tankolni sem pár forint" állítás meg külön vicces, hiszen egy régebbi/olcsóbb autó valószínűleg többet is fogyaszt...

Nyilván nem befektetésnek veszem, hanem mert szeretném, és így számomra megéri. Megértem, ha valaki inkább gyűjtöget öregkorára. Én még nem vagyok harminc, szóval egy kicsit szeretnék "élni". Majd 10-15 év múlva már lehet, hogy másképpen fogom gondolni. ;)

2019. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
65%

Azért egy Golftól, Focustól jobb autót is megengedhet magának.


Mondjuk egy Passatot, Superbet, Insignát.

2019. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
86%

"Megjöttek a személyes pénzügyesek... :D"


Na meg az "én 5x ennyit keresek, szóval tudom mi a dörgés" internetes nagymenők. Nem a tankolásról van szó, de a szervizköltségét néz meg egy 6-os BMW-nek meg mondjuk egy Opelnek...

2019. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
15%

Nem mondtam, hogy ötször ennyit, de olyan 1,3 körül igen. Ez ilyen hihetetlen? :)

Garancia és integrált szervizcsomag, mint írtam. Új kocsit kell venni, és probléma megoldva.

2019. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%

Az első néhány évben azért remélhetőleg erre 0, azaz nulla forintot kell költeni.

Jár kb 5 év teljes körű garancia, vagy nevezzék akárminek, ami ingyenes szervizelést jelent.

Ki van az fizetve a sok milliós vételárban.

2019. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
48%

na összehordta az álmodozó prolikat a szél, ahogy szokta az ilyen kérdések alatt

nem hihetetlen, csak te nem láttál még ennyi pénzt egyben az életedben :) csak itt hazudozol :)

aki nettó 600-ból 20 misis kocsit vesz, az egy rohadt nagy proli... majdnem ennyi a pályakezdő bér a hiányszakmákban..

mint az ismerőseim akik kimentek Németországba 2000 euróért gyárba robotolni, és veszik hitelre az ilyen autókat, próbálják a gazdag ember látszatát kelteni, de csak kineveti őket mindenki a hátuk mögött

2019. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
55%

11: Azért az integrált szervizcsomagnak majd nézzél utána, mert lesznek meglepetések az első szervíznél.

Én évi 25-30M osztalékot veszek ki a cégemből, de egy 2 éves használt autót vettem 8M Ft-ért.

2019. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
27%

Az egyik pillanatban "ennyi pénzt" még nem láttam, a másik pillanatban 600 ezret egy pályakezdő proli is megkeres. Hmm.

Megértem, ha frusztrál, hogy valakinek ennyivel jobban megy, de vigasztaljon az a tudat, hogy én vagyok az élő példa, hátszél nélkül is el lehet jutni ide. Javaslom, nézelődj, vannak az enyémnél jobb fizetések is! Segítek: [link]

2019. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
34%

"csak kineveti őket mindenki"


53%-os, az a nagy helyzet, hogy téged nevet ki mindenki, mert osztod az észt és nagyképű vagy. nem kicsit.

2019. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Havi 600-700 forint nem annyira kiemelkedő fizetés, hogy Ronaldo vagy Harry herceg életszínvonalját elérd de az életszínvonaladon tud javítani.


-jobb minőségű ruhákat is megtudsz vásárolni (ing,farmer,cipő,blézer)

-jobb minőségű élelmiszert is megtudsz vásárolni vagy jobb étteremeket is látogathatsz

-írod hogy távmunkában, igy a bejárási költség megmarad amit összerakhatsz utazásra

-ha van saját lakásod akkor az albérleti díj megmarad


Könnyen elcsúszhat a ló és a megnövekdett költségekkel ez az összeg is kevésnek tűnhet egy idő után.


28/n

2019. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!