Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 600-700 ezer Ft...

Havi nettó 600-700 ezer Ft fizetés milyen életszínvonalat biztosíthat?

Figyelt kérdés

Egy egyedülálló, gyermektelen, vidéki megyeszékhelyen élő 40 éves férfinak?


Úgy értem azt hogy milyen életszínvonalat biztosíthat, hogy ennyi havi bevétel mellett mi az a költés ami még biztonságos, nem pengeélen táncol, stb.


Milyen autó, lakás, ház, stb.



2019. máj. 1. 13:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
88%
Számomra nem hihetetlen az sem, ha valaki ennél sokkal többet is keres, szimplán azt nem hiszem el, hogy TE ennyit keresel. A gyakori üzleti rovarja tele van a gyk frusztrált csóró gyerekeivel, akik össze vissza hazudoznak. Ezt a szar linket is már vagy tizedjére látom itt. :)
2019. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem a gyakorit, minden hétköznap délután tele van unatkozó cégtulajokkal, milliókat kereső programozókkal.

Közben meg a monitor mögött valami munkanélküli, szorongó, csóró gyerek ül.

2019. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mi az a munkakör, amiért az egyik cég fizet nettó 150-et, de egy másik meg távmunkában nettó 6-700-at?
2019. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

# 23


Eddig Magyarországon dolgoztam havi nettó 150-200 ezerért. Jelentkeztem Németországba egy állásra, felvettek, és ott dolgoztam 6 hónapot, de utána meg tudtunk egyezni hogy távmunkában dolgozzak Magyarországról, home office-ból.

2019. máj. 1. 19:05
 25/49 anonim ***** válasza:
46%

"Ezt a szar linket is már vagy tizedjére látom itt. :)"

A stack Overflow careers mint szar link, aha. Mutassak bankszámla-kivonatot? :)

2019. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
86%

Aha, azt látom, hogy nagyon komoly cégek hirdetnek. 400-500 fb lájkkal rendelkező noname lengyel startupok.

Köszi, de nem kell megnyitnod a photoshoppot, ne fáradj.

2019. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
25%
Nekem küldhetsz bankszámlakivonatot, de csak a személyes adataidat és a bankszámlaszámod takard le ;)
2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy csináltad, hogy nem növeltél az életszìnvonaladon. Én körülbelül 2 éve voltam ùgy, hogy 150-ről 300-ra nőtt a fizetésem, azòta 400 körül van és a helyzet az, hogy ugyan nőttek a megtakarìtásaim, de nem nagyon. Ha egy társaság hìv hétvégére valahova elmegyek, ha moziba akarok menni elmegyek, ha megtetszik egy ruha, megveszem. Nyilván nem vagyok hülye azért, 12 éves kocsim van és remekül működik. Saját házam/lakásom nincs, ha az lenne és ugyan ennyit keresnék, azt hiszem minden oké lenne, a jelenlegi költéseim mellett viszont nem ùgy néz ki, hogy valaha is lesz.

Na már most te 200-al többet keresel, ha az még rendelkezésemre állna, akkor 1-2 évig még gyűjtögetném és vennék egy vidéki házat. Amikor az megvan már az albira sem kéne költeni, és minden király lenne. ;)

2019. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenkinek van igénye a költekezésre. Én is ilyen vagyok, hogy ha többet keresek, emelek az életszínvonalon, de pl aki olyan családban nőtt fel ahol mindenen spóroltak, ezt szokta meg. Nem alakul ki benne vágy arra, hogy máshogy is lehet élni. Nem tud mit kezdeni a többlet pénzzel, mert nem nyitott a világ dolgai iránt, van egy életritmusa amit megszokott és ennyi kimeríti a napjait. Rengeteg ilyen embert ismerek a környezetemben (mérnökök). Én is furcsállom, de ez van. Az ilyenek a többletfizetésüket félreteszik és kb ugyanúgy élnek mint 10 éve, max vesznek egy ingatlant idővel, de akkor sem kezdenek el utazgatni, szórakozni, drága holmikat, autót, stb vásárolni.
2019. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
72%

Ha itt a gyakorin kérdezed akkor a válasz az lesz 99%-ban, hogy "borzasztóan", "ennyiért fel sem kelnek" stb baromságok...

Mert neten könnyű nagyzolni, holott a legtöbb válaszoló életében nem keresett meg ennyi pénzt, az szinte biztos, abból kiindulva amennyi elmebeteg választ adnak.

Ennyi pénz egy 5 tagú család minden költségét fedezi és bőven az áltagos feletti életszínvonalat biztosít.

Tudom ,hogy itt gyakorin az emberek nagyon távol állnak a valóságtól, valamilyen csodaországban élnek, de attól még ez tényleg egy extrém mértékben kiemelkedő havi jövedelem.

Aki nem hiszi annak: [link]

2019. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!