Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon ismeretség...

Magyarországon ismeretség nélkül gyakorlatilag lehetetlen felvételt nyerni még egy raktári állásra is?

Figyelt kérdés
Többfordulós állásinterjú van még egy elég kis fizetést kínáló munkához is, ahol rendre elbukik az ember valamelyik interjún. Magyarországon ez van, ha valakinek nincs ismerőse, aki segítsen, annak gyakorlatilag semmi esélye nincs, hogy dolgozni tudjon? Nem a munkaügyes troll vagyok, sajnos hozzá kell tennem, mert mindenkit annak néznek itt.

2019. máj. 30. 19:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Engem simán felvettem úgy, hogy semillyen ismerősöm nem dolgozott az adot cégnél, ráadásul a munkaügyön! keresztül mentem hozzájuk rögtön az első kiközvetítésnél.

Nem volt semmilyen több fordulós interjú, meg tesztek, hasonlók. Csak felvettek. Ja és normális irodai munka volt.

2019. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, h ismeretség azért fontos, mert szívesebben vesznek fel olyan embert akiről nagyjából kialakul képük van, mint egy utcáról beeső vadidegent, akinek csak fel órás interjűnyi ideje van bizonyítani.

Amugy ha belegondolok én szívesebben vennek fel a cégem ilyen embert... Szóval valahol sajnos logikus :/

2019. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"számít az is, hogy valaki szimpatikus e az esetleges leendő főnökének, vagy sem"


Hát nyilván számít. HA már lehet választani akkor csak olyannal dolgozik az ember akivel akar is...

2019. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már. Max egy olyan helyen van ez így, ahol nincs más meló. Pesten, de szinte mindegyik városban, azonnal felvesznek.
2019. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
érdekes kommentek, javaslom visszaolvasni pár évvel ezelőtti kérdéseket és kommentjeiket...
2019. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!