Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzeti dohányboltokban csak...

Nemzeti dohányboltokban csak huszonéves flegma lányok dolgoznak alacsony fizetésért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok dohányos, de az utóbbi időben többször voltam ünnepnapokon dohányboltban energiaitalt venni.


3 különbözőben voltam, de mindben elég egyszerűnek tűnő, bunkó fiatal nő volt az eladó.


Feltételezem nem fizetik agyon őket, ezért is bunkók.



2019. jún. 17. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%

"Vannak bunkó, és vannak kedves eladók."


De a bunkók vannak többen.

2019. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Estádio de Felchút ***** válasza:
20%

Én soha nem tapasztaltam ilyet.

Mondjuk én fiatal, jóképű férfi vagyok, aki maximális tisztelettel beszél egy dohánybolti eladóval is.

Szóval vagy ronda vagy, vagy pedig bunkó.

2019. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12:

a ’szövegértéssel küzdő’ kimaradt a felsorolásból, ugyanis írtam az első oldalon, hogy normálisan viselkedem.

de ez is jó magyar struccpolitika/gagyi magyarázkodás, hogy ha bunkók veled, akkor csakis azért lehet, mert te is bunkó voltál.

jaja biztos ronda vagyok :D

még ennyi idő után is meg tudok lepődni a gyk-s kommentelők egyszerűségén: ezek alapvető logikát nélkülöző arrogáns, kőbuta kommentek…


9:

mondjuk jó lenne, ha nem általánosítanál, ha már az általánosítás miatt panaszkodsz :D


nekem az a benyomásom, hogy általában egy kritériumnak kell megfelelni: 30 alatti nőnek kell lenni. mondjuk attól, hogy max, érettségije van, még viselkedhetne normálisan.

2019. jún. 18. 07:32
 14/29 anonim ***** válasza:

> Mondjuk én fiatal, jóképű férfi vagyok, aki maximális tisztelettel beszél egy dohánybolti eladóval is.

8-as vagyok, szóval mint mondtam, nem találkoztam ilyennel. Viszont azt feltételezni, hogy aki nem "jóképű", azzal alapból bunkón bánnak, vagy bánhatnak az eladók, az nagyon nagy hülyeség.

2019. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

Hiányzik belőled a megértés. Ez neked baj lesz hosszú távon.

12 óráznak a lányok rendszeresen. Sokszor kilép a váltás és akkor megint bent kell lenniük a kieső helyett is. Kómásak.

Sok a muslincától bűzőgő alkesz, akik bejönek tüskézni. Főleg reggel 7 körül és este a munka után 17-19ig. Mindezt egy kis zárt helyen.

A legtöbb(nem általánosítok) vásárló paraszt. A kérem, köszönöm kulcsszavakat nem ismerik. Azért bunkó sok eladó, mert velük is azok és továbbadják.

Legyél türelmes. Köszönj, amikor belépsz, köszönd meg amit kapsz és hagyj ott egy kis borravalót, mert tényleg nem sok a pénzük.

Én mindíg ezt szoktam és azokon a helyeken, ahová rendszeresen visszamegyek mosolyognak rám a lányok, amikor belépek.

Ez rajtad is sokat segítene.

2019. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

# 15/15


másold már be azt a részt, ahol azt írom, hogy köszönök, mikor belépek.

sőt még le is írtam, hogy normálisan viselkedem (=köszönés, udvarias stílus), látom, nem sikerült értelmezni.


azt lehet, hogy 12 óráznak (bár kétlem, hogy midnenhol), de napközben rendszeresen kint cigiznek a bolt előtt, hadd ne sajnáljam már őket, sztem 2 óra alatt több érdemi munkát végzek, mint ők.


egyébként meg nekem, mint udvarias vásárlónak, mi a frász közöm van ahhoz, hogy normális végzettség nélkül ilyen helyen kell dolgozniuk? ha mások felidegesítik, meg miért rajtam vezeti le?


kifogás kifogás hátán...

2019. jún. 19. 08:39
 17/29 A kérdező kommentje:
hogy nem köszönök, mikor belépek*
2019. jún. 19. 08:46
 18/29 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt másolnám be:

"Nemzeti dohányboltokban csak huszonéves flegma lányok dolgoznak alacsony fizetésért?"

"3 különbözőben voltam, de mindben elég egyszerűnek tűnő, bunkó fiatal nő volt az eladó."

Csak FLEGMA, meg BUNKÓ.

Ez a te stílusod a kérdezés feltevésénél is.

Minősítessz, bunkónak hívod őket miközben nem ismered a hátteret, sőt le is szarod.

Nem vitatkozni vagyok itt és többszőr nem fogok reagálni, csak gondoltam helyre teszlek, mert már a kérdésed feltevése is olyan stílusban íródott, amilyen stílust te feltételezel a dohányboltban dolgozó lányokról.

Jobbulást!

Na csá.

2019. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

helyre teszel ?:D

ilyen pocsék helyesírással és szövegértéssel te akarsz engem helyre tenni?


érdekes módon arra nem reagáltál, amit írtam, hogy azt írom, hogy nem köszönök, se arra, hogy írtam, hogy felhívtam rá a figyelmed, hogy írtam, hogy normálisan viselkedem.

helyre tesz :D ezt imádom a gyakoriban, hogy olyanok is nagy magabiztossággal osztják az észt, akiknek egy 5 soros komment értelmezése is gondot okoz, vagy leírni egy hozzászólást durva helyesírási hiba nélkül.


„ nem ismered a hátteret, sőt le is szarod.”


magyarázd már el, hogy nekem mégis mi közöm hozzá, hogy ő alacsony fizetésért szolgál ki alkeszeket? én nem tudok helyette továbbtanulni, vagy képezni magam, hogy jobb állásom legyen.

akkor mostantól ha vki bunkó veled, szépen udvariasan válaszolsz, megvizsgálod a hátterét, aztán szólsz vissza, oké?

2019. jún. 19. 11:02
 20/29 anonim válasza:

Nàlunk érettségivel és szakmával is rendelkező, értelmes, talpraesett munkavállalók dolgozhatnak. Mindenkivel kedvesen viselkedünk (természetesen kollégáinkkal is, akikkel a viszony már-már családias) még akkor is, ha a vásárló azt kicsit sem érdemelné meg ( sajnos ilyen is rengeteg van àm, nem csak az eladó lehet bunkó!). Fizetésünk természetesen az átlagosnál jóval magasabb (ha "külföldre" mennék sem keresnék többet..), be is vagyunk jelentve 8 órában, semmi trükközés. A munkaidõnk rugalmas, észszerű keretek között egymással beszéljük meg, saját magunk osztjuk be a hetet. Túlórázni lehet, de a heti 40 óra az elvárt teljesítmény. Szuperül érzem magam, nem irigykedem másokra, saját magamra és a családomra is jut idő bőven.

Csak, hogy egy kis ellenpéldával szolgáljak az általánosító, remélhetőleg köszönni tudó, udavrias, jó illatú, józan és mindig szuper hangulatú vásárlóknak. :)

2019. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!