Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnál ha most azonnal...

Mit csinálnál ha most azonnal munkanélkülivé válnál?

Figyelt kérdés

Hova tud menni az ember dolgozni?

Fiatal nő


2019. júl. 8. 21:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
77%
Márciusban volt ilyen, megszűnt a munka. 2 hétig még tudtam maradni, ezidő alatt találtam új helyet, még a fizetés is jobb. Egyébként mindig van annyi tartalékunk, amennyiből 6 hónapig meg tudnánk élni akkor is, ha mindketten elveszítenénk a munkánkat és semmi bevételünk nem lenne. Bár ilyen nem igazán fordulhat elő, mert van munkától független bevételünk is.
2019. júl. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos terhes vagyok, ha ma kirúgnának, nekiállnék a babaszoba berendezésének. Amúgy októberig tervezek dolgozni, de ha így alakulna, bejelentkeznék szépen a munkaügyi központba, hogy onnan menjek csedre. Közben pedig előkészíteném a vállalkozásomat, amire már egy ideje készülök, hogy gyerek mellől már tudjam azt csinálni.
2019. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%
1 évre elegendő pénzem van úgy hogy kivennék 3-4 hónap szabit, kiverném, és utána keresnék csak új munkát.
2019. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Amikor legutobb ilyen volt, vettem egy repulojegyet Szingapurba es foglaltam egy szobat a Marina Baybe(mar regen meg akartam nezni) aztan elmentunk az asszonnyal lazulni picit.
2019. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

A pénzügyi része miatt nem örülnék.

Amúgy egyáltalqn nem érzem jól magam, de 6 hét alatt találtam és minden szempontból ez volt még a legjobb a lehetőaégek között.

2019. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
82%
Frissíteném az önéletrajzomat, és keresnék a szakmámban munkát. Elég keresett, így gyorsan találnék. A szerződés aláírása után meg elmennék nyaralni 2 hetet.
2019. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
73%
De jó hogy ezen az oldalon mindenki magasan kvalifikált és éves félretett pénze van, miközben a népesség igen kis része mondhatja ezt el magáról :))
2019. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
89%
Jaj mekkora az arca itt néhány embernek, kíváncsi vagyok mennyire fedi a valóságot ez a hatalmas önbizalom......Nekem eddig minden munkahelyváltásnál (nem találni) minimum egy hónap eltelt míg munkába léptem a kapcsolódó ügyintézések (interjú, alkalmassági, stb., szabadságon van a főnök ilyenek), de biztos csak én szúrtam ki pont ilyeneket.....Itt a gyakorin mindenkinek milliós megtakarítása van, meg mindenki "ájtí" mérnök. Csak egy észrevétel.....Amúgy kérdező, vidéken többnyire az aljamunka az amit hamar megkapnál, bár lehet nem csak vidéken....
2019. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
40%
Munkaerőhiány van, ebből kifolyólag 48 órán belül tudnék magamnak másik munkát biztosítani. Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, viszont ez a valóság, legalább is nálam. Megtakarítással pedig rendelkezem, bár ez egyéni dolog úgy vélem. Tudom, hogy lesz még válság amikor is fordulni fog a kocka, de a jelenlegi állapot ez.
2019. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
A fizetéshez képest arányos megtakarítással bárki rendelkezhet. Egyszerűen csak annyi kell, hogy gondolj a kiszámíthatatlan jövőre és ne költsd el a teljes fizetést, csak mondjuk felét. A másik felét rakd el és ilyen esetnél jól jön.
2019. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!