Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnál ha most azonnal...

Mit csinálnál ha most azonnal munkanélkülivé válnál?

Figyelt kérdés

Hova tud menni az ember dolgozni?

Fiatal nő


2019. júl. 8. 21:26
1 2 3 4 5
 41/41 Röcsögei Péter ***** válasza:
Főiskolára mennék, vagy megnősülnék. Még nem döntöttem el. Kb 15 évi tartalékom van inflációval együtt, el akarnám költeni, mielőtt meghalok, de nem butaságokra meg magamutogatásra. Nem vagyok igényes és nincs senkim, kreatív elfoglaltságaim vannak, nem vagyok bulizós, így összejöhet ennyi. Nem akarnak kirúgni, hogy a végkit megkaphassam, pedig elég laza vok már odabent. :-) Menekülök az előléptetéstől, mert szerelgetni szeretek, meg kütyüt építeni, nem pedig csapatot irányítani és hülyéket motiválni, akiknek nem izgalmas az elektronika meg robotok stb.
2021. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!